OCMANICE - Fotbalistky jihlavského Startu poprvé v sezoně klopýtly.

Ilustrační fotoFoto: DENÍK/Libor Plíhal

MS liga žen – sk. C

OCMANICE – START JIHLAVA

3:3

Start třikrát vedl, ale domácím fotbalistkám se pokaždé podařilo srovnat. Naposledy v 90. minutě z pokutového kopu.

„Hrálo se nahoru dolů, velmi dobrý fotbal a já jsem s remízou spokojený. Ocmanice mají dobrý tým,“ zhodnotil trenér Startu Josef Žampa.

Góly: 55. a 79. (PK) Bártíková, 20. Valentová. Poločas 1:1. Jihlava: Pojezná – M. Žampová, Z. Žampová, P. Žampová, Bártíková – Samková, Dibelková, Čupelová, Šerá – Valentová, A. Prchalová.

17.10.2007 VSTUP DO DISKUSE

Který letos bude nejhezčí. Postavit sněhuláka je zábava pro děti v každém věku. Sněhu je dost, stačí jen vyrazit.

Žáci se baví stavěním sněhuláků, a zároveň se tím učí pomáhat

Provoz zablokovala nehoda deseti vozidel

Elektronická evidence: Zatím větší poprask než dopady

Vysočina - Některé venkovské hostince jsou zavřené, jiné se změnily v kluby. Restaurace zvedly ceny jídel i nápojů. I takové jsou leckde v zemi důsledky povinnosti elektronické evidence tržeb. Nová povinnost platí pro hostinské, restauratéry a hoteliéry od začátku prosince. Přímo na Vysočině však její důsledky tak jednoznačné nejsou.

Jak být v práci 40 hodin týdně a nezbláznit se

Pracujete často deset hodin denně a přesto stále nestíháte? Pak si potřebujete lépe naplánovat pracovní den a využívat čas efektivněji. Za 40 hodin týdně byste měli pohodlně zvládnout náplň práce, pokud ji děláte správně. Jak na to, radí experti na efektivitu práce.

Dukla zdolala Motor i počtvrté, oslabená Třebíč na Jestřáby nestačila

Jihlava, Třebíč – Po jednačtyřicátém kole WSM ligy se Dukla posunula po dalším skalpu Motoru na druhé místo tabulky. Horáckou Slavii trápí rozsáhlá marodka a proti Prostějovu nedokázala vstřelit ani branku.