Kopřivnici připravil o čistou výhru Klofáč

JIHLAVA - Obě utkání prvoligových florbalistů FBŠ Jihlava dospěla do prodloužení. První se stalo kořistí Kopřivnice, ve druhém měli proti poslednímu Vsetínu více štěstí domácí hráči.

30.11.2007

Ilustrační fotoFoto: DENÍK/Josef Němec

I. liga mužů

FBŠ JIHLAVA – KOPŘIVNICE

6:7 pp

Utkání plné obratů nakonec díky trefě domácího Klofáče, který svým třetím zásahem v 58. minutě zkompletoval hattrick, dospělo do prodloužení. V něm ale byli nakonec šťastnější hosté.

„Věřím, že zápas byl divácky atraktivní. Dokázali jsme uplatnit některé nové prvky z tréninku. Bohužel nám utíkaly konce třetin a závěr zápasu. A ani tentokrát jsme se nedokázali vyvarovat osobních chyb a zbytečných vyloučení,“ komentuje jihlavský kouč Michal Peterka.

Branky: 8., 42. a 58. Klofáč, 11. a 22. Kristýnek, 46. Telčer. Vyloučení: 5:1. Využití: 1:1. Třetiny 2:1, 1:3, 3:2 - 0:1. FBŠ Jihlava: Navrkal– Hruška, Čumpl, Sedlák, Sajtl - Telčer, Löfler, Vedra, Procházka, Kristýnek, Bača, Šedivý, Mašek, Klofáč.

FBŠ JIHLAVA – VSETÍN

6:5 pp

Publikum očekávalo jednoznačný zápas v jihlavské režii, ovšem domácí tvrdě narazili.

„Chtěli jsme zápas rozhodnout nejpozději ve druhé třetině, jenže jsme nepředvedli ani poloviční výkon ze soboty, a snad díky podcenění a nízké koncentraci jsme zaslouženě ztráceli body. Snad jen David Navrkal nezklamal mou důvěru,“ hodnotí Peterka.

Branky: 14. a 27. Kristýnek, 46. a 48. Vedra, 60. Procházka, 65. Vlk. Vyloučení: 2:1. Využití: 0:1. Třetiny 1:1, 1:2, 3:2 - 1:0. FBŠ Jihlava: Navrkal – Hruška, Čumpl, Sedlák, Sajtl – Telčer, Vlk, Vedra, Procházka, Kristýnek, Bača, Šedivý, Mašek, Klofáč.

30.11.2007 VSTUP DO DISKUSE

Stará Říše si o víkendu připomněla 760 let od první zmínky o městysi.
10

Ve Staré Říši v sobotu slavili, představili i nový prapor městyse

Karel Gott na Bernard festu 2017.
9

Karel Gott rozezpíval všechny věkové kategorie

Od července bude novým ortopedem v Třešti Vosáhlo

Třešť – Dlouholetého ortopeda Čestmíra Lexu, který působil dlouhodobě na poliklinice v Třešti, nahradí od začátku července jeho kolega z Nemocnice Jihlava Jiří Vosáhlo.

Horní Dubenky chtějí opravit veřejné osvětlení

Vysočina – Už více než polovina obcí do 1 500 obyvatel na Vysočině požádala o letošní příděl dotací v rámci Programu obnovy venkova Vysočiny. Tento týden rozhodli krajští zastupitelé o rozdělení téměř 19 miliónů korun mezi 159 obcí.

Nepořádníky zachytí na místě činu fotopast

Jihlavsko – Černým skládkám v krajském městě pravděpodobně odzvonilo. Na nepořádníky, kteří zakládají skládky u stanoviště s kontejnery, si posvítí kamery. Takto umístěných odpadů v Jihlavě přibývá, proto se zástupci města rozhodli v určených lokalitách umístit fotopast.

Radnice připravuje vyhlášku o pouličním umění

Jihlava – Brzy budou moct pouliční umělci vystupovat v krajském městě pouze na pěti určených místech. Radnice totiž chystá vyhlášku o pouličním umění. Dokument vyjmenuje rovněž i prostory, kde bude veřejná produkce zakázána.