II. LIGA MUŽŮ – SK. B

SK AUTONOT – OPATOVICE 15:17
Souboj s vedoucím týmem soutěže zahájili domácí velice slibně a skoro celý první poločas vedli o jednu až dvě branky. Favorit ale zvládl koncovku prvního dějství lépe a ještě před změnou stran srovnal krok.

Po přestávce hráči Autonotu přidali ještě na bojovnosti a útočníci na přesnosti střelby a rázem to bylo 14:11!

Jenomže ve dvacáté minutě druhé půlky přišla série vyloučení. Hostující Křovák se poroučel pod sprchy po tvrdém faulu, Gálik za oplácení a do minuty oslabil Jihlavu Tomenendál, který dostal druhou žlutou.

Hosté přesilovkou nepohrdli, dostali se do vedení a utkání zkušeně dovedli do vítězného konce. „Nepodařilo se nám udržet nejlepšího střelce celé soutěže Bitnera, který dal dvanáct branek,“ komentuje trenér Autonotu Petr Komůrka.

„Jinak jsme ale odehráli velmi dobrý zápas a nebýt zbytečného vyloučení Gálika, který neunesl tvrdou hru soupeře, mohli jsme favorita porazit,“ dodává kouč Jihlavy.

Branky Jihlavy: Gálik 6, Tesař 5, Barák 4. Poločas 10:10. SK Autonot Jihlava: Kubín (Dvořáček) - Tomenendál, Kníže, Berka, Braun – Gálik, Tesař, Barák, T. Nožička.
1. NH Opatovice 6 5 0 1 126:101 10
2. SSK Vítkovice 6 5 0 1 112:94 10
3. SK Studénka 6 4 0 2 126:93 8
4. Krčín B 6 4 0 2 102:104 8
5. Podhorní Újezd 6 3 1 2 123:127 7
6. Rokytnice 6 3 0 3 104:107 6
7. SK AUTONOT 6 3 0 3 83:88? 6
8. Albrechtičky 6 3 0 3 80:86 6