I. LIGA ŽEN

SK JIHLAVA
– FBC ALIGATORS 5:4p
Domácí výběr se dostal brzy do dvoubrankové ztráty, ale Pavlicová s Bednářovou ji dokázaly smazat. Hráčky ze Šitbořic se dostaly do vedení i v prostřední třetině, ale pak začala opět úřadovat Pavlicová, která gólově orámovala druhou přestávku, takže ve 43. minutě Jihlava vedla 4:3. Aligátorky se ale nevzdaly a deset minut před koncem srovnaly, takže se šlo do prodloužení. To trvalo chvilku, protože přesně zamířila Svobodová, takže bonusový bod zůstal doma.
Branky a nahrávky: 16. Pavlicová (Pálková), 21. Bednářová, 38. Pavlicová (Bednářová), 43. Pavlicová (Sedláčková), 63. Svobodová (Běhounková) – 4. Mayerová, 12. Slezáková, 37. Buráňová (Šafaříková), 50. Žáčková (Řičánková). Rozhodčí: Štěcha – Vrána. Bez vyloučení. Diváci: 34. Třetiny 1:2, 2:1, 1:1.

FBŠ JIHLAVA
– BULLDOGS BRNO 2:5
V první dvacetiminutovce se čekalo na branku marně. O to překvapivější byl nástup do té druhé, v níž se domácí celek nestačil ani rozkoukat, a už pohrával o dva góly! Vaněčková sice pak snížila, ale ve 33. minutě bylo FBŠ těžce. To se totiž během chvilky trefily soupeřky dvakrát, což domácím zlomilo vaz. V závěrečné třetině si tým Bulldogs výhru pohlídal.
Branky a nahrávky: 24. Vaněčková, 48. Lisová (Plánková) – 21. Boberová (Honcová), 22. Dostálová (Boberová), 33. Štěrbová (Andrlová), 33. Honcová, 45. Úšelová (Honcová). Rozhodčí: Zachariáš – Janda. Vyloučení: 2:0. Bez využití. Diváci: 16. Třetiny 0:0, 1:4, 1:1.

SK JIHLAVA – BULLDOGS BRNO 6:2
První třetina se jihlavským hráčkám povedla. Brňanky se dostaly až do tříbrankového manka, a přestože Nováčková v závěru inkasovala, tak i ve druhé části byly florbalistky SK o krok vpřed. Vedení narostlo na 5:1, a poslední dějství se spíše jen dohrávalo.
Branky a nahrávky: 10. Bednářová (Pálková), 13. Běhounková (Mácová), 16. Kouřilová (Pátková), 31. Kouřilová, 40. Svobodová (Pavlicová), 51. Bednářová (Urbanová) – 19. Dostálová, 48. Lysá (Hunkařová). Rozhodčí: Koutník – Draxler. Vyloučení: 3:2. Využití: 2:0. Diváci: 23. Třetiny 3:1, 2:0, 1:1. SK Jihlava: Nováčková – Svobodová, Soukupová, Bednářová, Pátková, Jandátová, Mácová, Urbanová, Sedláčková, Rychlá, Pavlicová, Urbanová, Kastnerová, Pálková, Kouřilová, Běhounková, Dušková.

FBŠ JIHLAVA
– FBC ALIGATORS 7:3
Hráčky FBŠ nechtěly znovu strádat, i proto asi do zápasu vlétly parádním způsobem. Chvátalová a Prouzová bleskurychle udeřily, což dodalo domácím potřebný klid, a soupeřky to naopak vykolejilo. V závěru třetiny se trefila ještě Trávníková, a už na 4:0 zvyšovala Macková. A když se hostující tým přiblížil na dvě branky, prosadily se tyto hráčky znovu, a bylo rozhodnuto. Výhru poté pečetila Vaněčková.

Branky a nahrávky: 2. Chvátalová (Lisová), 3. Prouzová, 20. Trávníková, 29. Macková (Plánková), 37. Macková (Trávníková), 53. Trávníková (Přibylová), 60. Vaněčková (Přibylová) – 32. Švehlová (Drápalová), 33. Košvicová (Pospíšilová), 46. Švehlová (Drápalová). Rozhodčí: Zachariáš – Urbánek. Vyloučení: 1:3. Bez využití. Diváci: 25. Třetiny 3:0, 2:2, 2:1. FBŠ Jihlava: Miksová (s Aligators Fišerová) – Šánová, Doležalová, Přibylová, Šťastná, Plánková, Váňová, Przeczková, Křivánková, Vaněčková, Holcová, Mikonová, Lisová, Trávníková, Burianová, Chvátalová, Macková, Prouzová.

1. V. Mýto 9 7 0 1 1 51:30 22
2. Hr.c Králové 9 6 1 1 1 56:35 21
3. SK JIHLAVA 9 5 2 1 1 75:35 20
4. Aligators 9 5 1 1 2 43:33 18
5. Jaroměř 9 5 1 0 3 38:31 17
6. bulldogs 9 5 0 0 4 43:28 15
7. Dobruška 9 3 0 1 5 40:43 10
8. FBŠ JIHLAVA 9 2 1 0 6 40:66 8