I. LIGA ŽEN

HRANICE – SK JIHLAVA 4:7
Lídr se v prvním utkání v roce docela trápil, i když vítěznou povinnost se mu povedlo naplnit. Jihlavské hráčky rozhodly duel nástupem do druhé třetiny, v níž třemi brankami zlomily outsiderovi soutěže vaz.

Branky a nahrávky: 3. Hučíková (Podešvová), 28. Hučíková (Podešvová), 45. Drietomská (Cibulková), 50. Cibulková (Hradilová) – 12. Pavlicová (Kastnerová), 22. Slavíková (Sedláčková), 23. Sedláčková (Urbanová), 27. Svobodová (Jandátová), 34. Urbanová (Slavíková), 44. Slavíková (Rychlá), 48. Svobodová (Urbanová). Rozhodčí: Hruška – Tichý. Vyloučení: 1:1. Bez využití. Diváci: 19. Třetiny 1:1, 1:4, 2:2.

V. MÝTO – FBŠ JIHLAVA 2:1
Hostující výběr se zaměřil na obrannou fázi hry, a dlouhou dobu mu taktika vycházela. Hlavně díky skvěle chytající Miksové, která chvilkami přiváděla domácí k šílenství. Hráčky FBŠ se díky Přibylové dostaly dokonce do vedení, ale Mýto nakonec přišlo na recept, jak překonat brankářku Jihlavy, takže body zůstaly v domácí hale.

Branky a nahrávky: 36. Minářová (Šatníková), 39. Svobodová – 26. Přibylová (Trávníková). Rozhodčí: Balachoncev – Březovský. Vyloučení: 0:1. Bez využití. Diváci: 95. Třetiny 0:0, 2:1, 0:0.

HRANICE – FBŠ JIHLAVA 2:6
Po těsné sobotní porážce si jihlavské florbalistky spravily chuť. Zápas plný soubojů rozjely parádně, dostaly se do vedení a poslednímu týmu tabulky tak nezbývalo než manko dohánět. Ale to se mu příliš nedařilo, takže z toho vyplynul plánovaný tříbodový zisk pro tým FBŠ.

Branky a nahrávky: 12. Drietomská (Podešvová), 36. Podešvová (Drietomská) – 3. Přibylová (Křivánková), 6. Přibylová (Holcová), 19. Prouzová (Trávníková), 33. Holcová (Prouzová), 35. Křivánková (Přibylová), 41. Křivánková (Přibylová). Rozhodčí: Hruška – Tichý. Vyloučení: 2:1. Bez využití. Třetiny 1:3, 1:2, 0:1. FBŠ Jihlava: Miksová – Hadrabová, Přibylová, Váňová, Przeczková, Gajdušková, Prouzová, Křivánková, Holcová, Trávníková.

V. MÝTO – SK JIHLAVA 5:9
Šlágr kola začal pro Jihlavu skvostně, jenže na dvě rychlé branky dokázalo Mýto odpovědět stejnou mincí. Hráčky SK ale zvládly pasáž kolem první přestávky lépe, takže po necelé půlhodině už vedly 5:2. Domácím se pak sice povedlo snížit, ale famózní tříminutová pasáž v závěru druhé části, v níž skórovaly Pálková, Pavlicová a Sedláčková, rozhodla. Hostující celek si vedení a zároveň první příčku v tabulce pohlídal.

Branky a nahrávky: 13. Jelínková (Minářová), 15. Svobodová (Bekeová), 32. Bekeová (Juříková), 49. Bekeová (Svobodová), 55. Bekeová (Svobodová) – 3. Bednářová (Pavlicová), 5. Soukupová (Běhounková), 17. Běhounková (Sedláčková), 21. Pavlicová (Bednářová), 29. Pálková (Bednářová), 37. Pálková (Bednářová), 38. Pavlicová (Bednářová), 39. Sedláčková, 51. Pálková (Bednářová). Rozhodčí: Jansová – Stejskalová. Bez vyloučení.

Diváci: 48. Třetiny 2:3, 1:5, 2:1. SK Jihlava: Nováčková – Svobodová, Soukupová, Jandátová, Urbanová, Sedláčková, Rychlá, Pavlicová, Kastnerová, Slavíková, Pálková, Bednářová, Běhounková.

Ostatní výsledky: Dobré – Dobruška 2:3, Hr. Králové – Bulldogs 5:4p, Jaroměř – Šitbořice 3:4, Jaroměř – Bulldogs 5:1, Hr. Králové – Štibořice 3:4.

1. SK Jihlava 13 9 2 1 1 109:51 32
2. Šitbořice 13 9 1 1 2 64:45 30
3. V. Mýto 12 9 0 1 2 68:41 28
4. Hr. Králové 13 7 2 1 3 71:50 26
5. Bulldogs Brno 13 7 0 1 5 59:41 22
6. Jaroměř 13 6 1 0 6 52:51 20
7. FBŠ Jihlava 13 4 1 0 8 51:76 14
8. Dobruška 12 4 0 1 7 49:57 13