MS LIGA ŽEN
JIHLAVA – BRNO B 5:1

Hostující tým načala dvěma trefami v rozmezí čtyř minut Štefaniková, a zejména její druhý gól po parádním průniku z vlastní půlky stojí za zmínku. Zanedlouho se prosadila po rohu bezchybně hlavičkující D. Procházková a čtvrtou pojistku přidala těsně před odchodem do kabin Macháčková. Ta ještě po změně stran zareagovala na jediný gól Brna a určila konečný stav utkání na 5:1.

„Za předvedený výkon bych chtěl holkám poděkovat," stručně zhodnotil na jihlavských stránkách trenér Josef Žampa.

Góly: 13. a 16. Štefaniková, 20. D. Procházková, 44. a 68. Macháčková – 59. Skálová. Poločas 4:0. Jihlava: Pojezná – Z. Žampová (81. Jančíková), Štefaniková, M. Žampová, Dáňová – Macháčková, P. Žampová, Lačná (79. Francálková), Šerá (62. Jouklová) – D. Procházková, Vinická (63. Valentová).