Sobotní mač se hrál ve skvělé atmosféře a byl hodně emotivní, padalo v něm nejen spoustu trestů, ale i branek! A právě v přesilových hrách dokázali Hodonínští zadělat na svou divokou výhru 8:5.

O den později to nebyly zdaleka takové gólové hody. Šancí bylo dost, ale hosté se v koncovce trápili, takže domácím stačilo udeřit jen dvakrát, a byla z toho druhá výhra v řadě znamenající vyrovnání stavu série.

Její vítěz bude znám až zítra. Od 16 hodin se pokusí SK využít výhody domácího prostředí a získat pohár pro šampiona Ronhill ligy.

RONHILL LIGA – FINÁLE
HODONÍN– SK JIHLAVA B 8:5
(stav série 1:2)
Branky a nahrávky: 10. Hübl (Tóth, Zetocha), 15. Tóth (Rapant), 18. Rapant (Hübl), 20. Tóth, 29. Tomi (Navrátil), 36. Navrátil, 43. Navrátil, 44. Rapant – 15. Gregor (Hlavatý), 16. Dolejší (Průcha), 25. Habermann (Gregor), 33. Apeltauer (Fejt), 39. Průcha. Rozhodčí: Orság, Zvařič. Vyloučení: 10:14. Využití: 3:2. V oslabení: 0:1. Střely na branku: 47:20. Diváci: 105. Třetiny 2:1, 3:2, 3:2.

HODONÍN– SK JIHLAVA B 2:0
(stav série 2:2)
Branky a nahrávky: 18. Kovář (Tomi), 38. Helešic (Rapant). Rozhodčí: Orság, Zvarič. Vyloučení: 7:4. Využití: 1:0. Střely na branku: 20:17. Diváci: 116. Třetiny 0:0, 1:0, 1:0. SK Jihlava B: Ježek (v neděli Bártů) – Jiskra, Anděl, Dolejší, J. Koch, Habermann, Sobotka, Blaško, Hrbáč, Fatrdla – Koudelka, Gregor, Král – Smutný, Apeltauer, Průcha – Fejt, Hlavatý, Trybuček – Střecha, Danko.