BMW X7 se mi opravdu líbí a padlo mi do oka,“ říká v úvodu videorecenze pro web TipCars.com Matěj Myška. Nejdřív ho zaujal sám vzhled vozu a především čelní maska.

Testovaná verze měla laserovou technologii, která v noci pracuje příkladně.

„Prověřili jsme práci laserových světlometů – jsou prakticky bezchybné a nepodařilo se mi za celou dobu nachytat X7 ´na švestkách´,“ dodává Matěj Myška.

Videorecenze BMW X7:

Zdroj: Youtube

Také zavazadlový prostor BMW X7 je mimořádný. Pokud je ve voze třetí řada sedadel, tak na první pohled nevypadá, že by vybočoval z normálu. Ovšem po jejich sklopení už kufr pojme opravdu hodně zavazadel a bez druhé řady dokonce vznikne opravdová minidodávka – objem vzroste na 2120 litrů.

BMW X7 M60i xDrive.BMW X7 M60i xDrive.Zdroj: se svolením TipCars.com

„Největší klenot se však nachází pod kapotou. Je tam totiž namontována mnichovská 4,4litrová V8, která se už ale neobešla bez elektrofikace. A to konkrétně mild-hybridní technologie,“ vysvětluje Matěj Myška.

„Celkově je to bez nadsázky dokonalé auto,“ zhodnotil Matěj Myška.

Podívejte se i na předchozí videorecenze Matěje Myšky:

Volkswagen Taigo 1.0 TSI 81 kW.
Test Volkswagenu Taigo: Kombinuje eleganci a výkon ve stylu SUV kupé
Matěj Myška testoval vůz Kia ProCeed GT 1.6 TGDi.
Test Kia ProCeed GT: rodinný kombík se sportovní duší

Kdo je Matěj Myška

Matěj MyškaMatěj MyškaZdroj: Se svolením TipCars.comJeho celoživotní nadšení a vášeň k autům se překlopila v poznávaní a prezentaci novinek v automobilovém průmyslu, a to prostřednictvím videorecenzí.

„Bez nadsázky si tímto plním klukovský sen, který mě stále neskutečně baví a žene kupředu vstříc novým zkušenostem. Samozřejmě cílem je, aby tyto recenze ve výsledku bavily hlavně vás, naše diváky a sledující. To si troufnu říct, že se nám daří a jsme za to rádi,“ říká Matěj Myška.

Jeho recenze můžete sledovat na TipCars magazínu, zde na webu denik.cz/auto, nebo také na platformě YouTube na kanále TipCars a v Myškově pořadu CAR VIEW - TV.