„Srovnáváme dva v podstatě neporovnatelné pick-upy. Souboj Amerika versus Čína, i když v případě Dongfengu to s tou Čínou není tak úplně pravda,“ říká v úvodu videorecenze pro web TipCars.com Matěj Myška. Tento model totiž vychází z legendárního Nissanu Navara.

Na celou videorecenzi obou vozů se podívejte zde:

Zdroj: Youtube

A jak srovnání Dongfengu DF6 2.3 DCi a Fordu Ranger Raptor 3.0 V6 nakonec dopadlo? „Bylo to možná vyrovnanější, než jsme čekali,“ konstatuje Matěj Myška. „Nemáme vítěze.“

Je to tedy podle něj na zájemcích o tyto vozy, zda chtějí spolehlivého pracanta (Dongfeng), nebo jsou fanoušky supermoderních technologií (Ford)…


Nahrává se anketa ...

Podívejte se i na předchozí videorecenze Matěje Myšky:

BMW X7 M60i xDrive.
Test BMW X7: můžete si být jisti, že s tímto autem budete středem pozornosti
Volkswagen Taigo 1.0 TSI 81 kW.
Test Volkswagenu Taigo: Kombinuje eleganci a výkon ve stylu SUV kupé
Matěj Myška testoval vůz Kia ProCeed GT 1.6 TGDi.
Test Kia ProCeed GT: rodinný kombík se sportovní duší

Kdo je Matěj Myška

Matěj MyškaMatěj MyškaZdroj: Se svolením TipCars.comJeho celoživotní nadšení a vášeň k autům se překlopila v poznávaní a prezentaci novinek v automobilovém průmyslu, a to prostřednictvím videorecenzí.

„Bez nadsázky si tímto plním klukovský sen, který mě stále neskutečně baví a žene kupředu vstříc novým zkušenostem. Samozřejmě cílem je, aby tyto recenze ve výsledku bavily hlavně vás, naše diváky a sledující. To si troufnu říct, že se nám daří a jsme za to rádi,“ říká Matěj Myška.

Jeho recenze můžete sledovat na TipCars magazínu, zde na webu denik.cz/auto, nebo také na platformě YouTube na kanále TipCars a v Myškově pořadu CAR VIEW - TV.