V sobotu 7. července ve 23.50 hodin došlo k havárii cyklisty, který jel ve směru od obce Jiřín k obci Vyskytná nad Jihlavou. Při projíždění zatáčky najel na pravou krajnici, kde narazil do svodidla. Při havárii utrpěl lehké zranění. Dechová zkouška byla ale pozitivní, bylo naměřeno l,64 promile alkoholu. Škoda na jízdním kole činí jeden tisíc korun.

Čtyři osoby byly lehce zraněny při dopravní nehodě dne 5. července v 9.55 hodin. Řidič vozidla Škoda Superb jel z dálnice D1, na křižovatce odbočoval vlevo na Jihlavu a nedal přednost v jízdě vozidlu Škoda Fabia, které jelo ve směru od Jihlavy na Havlíčkův Brod a došlo ke střetu. Dechová zkouška byla negativní. Způsobená škoda činí 200 000 korun.

K havárii vozidla Hyundai (viz foto) došlo 4. července v odpoledních hodinách v katastru obce Batelov. Řidič vozidla Hyundai jel ve směru od obce Nová Ves, na rovném přímém úseku se plně nevěnoval řízení vozidla, vjel na pravou krajnici a poté havaroval do pravého příkopu, kde vozidlo narazilo do stromu. Při dopravní nehodě došlo k lehkému zranění řidiče. Dechová zkouška byla negativní. Způsobená škoda je vyčíslena asi na 200 000 korun.