Hlavním záměrem bylo nejen užít si spoustu zábavy, ale především, jak už je zvykem, přispět na dobročinnou věc. Letos věnujeme výtěžek z tomboly a finanční sbírku z karnevalu na léčbu mladé dívky z Polné. Dívky v citlivém věku, která se z důvodu špatného a neutěšeného rodinného zázemí ocitla na prahu těžké deprese. Myšlenky takto postižených teenagerů mohou vést až k fatálnímu řešení. Doslova každý den bojuje o chuť a sílu žít, proto je pomoc nezbytná. Finanční obnos předáme dětské lékařce, která zajistí psychoterapie, jež dokážou vyléčit traumata, která v sobě má zmiňovaná dívka uložena.

Za obrovskou podporu patří velké dík především firmě IMA UNI-MARKET z Polné, firmám Zábavní park ŠIKLAND ze Zvole, SABRA DŘEVOVÝROBA, s.r.o. z Bohdalova a dětské lékařce paní Mirce Kozákové i všem dalším sponzorům, jejichž seznam zde uvádíme. Velmi si vážíme, že jste nezůstali lhostejní. Jen díky Vám jsme mohli karneval uskutečnit a nachystat bohatou tombolu.

Děkujeme tradičně Lence R. za moderování, Zdeňkovi K., Jardovi S. a Zdendovi B. za chlapskou pomoc při přípravě a úklidu. Nově také za vystoupení dětí z kroužků Roztleskávačky a Orientální tance, v neposlední řadě děkujeme paní Vlastě Kruntorádové za zpestření malováním dětí na obličej, hasičům za doprovodný program pro děti, paní Kamile Brabcové za tvoření zvířátek z balónků, holkám Aničce, Ádě, Soně, Nelče a Monče u vstupu a občerstvení, Jitce Drápelové za vynikající palačinky a přípravu kávy a Petře s Anet za občerstvení v kuchyni. O hudbu se nám výborně postaral Tomáš Bárta.

Jsme rádi za hojnou účast rodičů a malých masek, protože bez nich by nebyl karneval karnevalem a ta úžasná atmosféra v tělocvičně plná dětí stála prostě za to !!!

Všichni jste byli úžasní, děkujeme, že jste nás přišli podpořit a že jste vydrželi fronty, kterým se nedá při takové účasti vždy zabránit.

Mějte se zdravě a vesele! Tým MC Stonožka