V muzeu je přístupná expozice Tesla dědictví č.s. elektroprůmyslu. Jde o historickoku radiotechniku zaměřenou na československou značku Tesla. Lidé uvidí historické přístroje, telefony, gramofony, televizory, radiopřijímače a mnoho dalšího. Další expozicí je těžká radiotechnika. Tu většinou lidé příliš neznají a ani jí neměli možnost si běžně prohlédnout. Je zde především vysílací technika, tedy nejenom rozhlasové vysílače, ale i telegramy či telegrafy a depeše určené pro ambasády v zahraničí.

Parní mašinka dorazila v sobotu 6. srpna také na plné nádraží do Hodic.
V Hodicích dostal parní vlak sprchu. Koňskou ruční stříkačkou. Viděli jste?

Lidé se tu mohou podívat také na ukázky režijních pracovišť Československého rozhlasu a v neposlední řadě také na kontrolní a odbavovací pracoviště televizího vysílání Československé televize, které mohou ukázat i v provozu. A mnoho dalšího. Stačí se přijít podívat.

Běžná otevírací doba je ve středu od 9 do 12 a od 13 do 17 hodin a v sobotu od 9 do 12 a od 13 do 17 hodin. Základní vstupné vyjde na 100 korun, snížené na 50 korun. Ideální je se objednat na prohlidky@muzeumtesla.cz nebo na telefonu 608 464 947.

I letos poskytl Hotel Antoň v Telči zázemí kurzům kresby a malby.
Umělcem za pár dní. V Telči malovali obličeje známých, přírodu i zvířata