V kategorii dětí do deseti let jsou nejmladšími závodníky děti z Růžené a Lovětína. Na tyto děti se můžete podívat ve videu. V Růžené se nejlépe v této kategorii dařilo Batelovu, za nimi skončili závodníci z Třeštice, třetí byl Lovětín a čtvrté místo brala Růžená.

V kategorii deset plus dominovali závodníci z Třeštice, kteří složili dva týmy. Oba se umístily na prvních dvou místech. Třetí skončil Lovětín, čtvrtá Růžená a poslední Batelov. Poprvé se na ligu mladých hasičů přijeli zaučit hasiči z Panenské Rozsíčky. Ti si závodní atmosféru zkusili nanečisto poprvé.

Závody dětí a rodičů v atletickém čtyřboji v Jihlavě.
Výzva pro tatínky i maminky. V Jihlavě se konal rodinný čtyřboj. Podívejte se

Ve štafetách musí závodníci prokázat, že umí spojit hadice, smotat hadice, přeskočit bariéru nebo přenést hasicí přístroj. V požárním útoku zase musí umět pospojovat hadice a vést je od mašiny až k terčům. Tam se potom proudem vody trefují do středu terče. Výsledné umístění je dáno součtem pořadí obou disciplín.

Nyní čeká na nejmenší hasiče prázdninová pauza a po ní se utkají ještě ve dvou kláních. A to sice v Batelově a v Třeštici. První díl ligy se konal minulý týden v Lovětíně.

Nadšenci na dvou kolech projeli okolí Telče.
Šlápli do pedálů. V Telči ujeli někteří nezávodníci padesát kilometrů