Nejmladší kategorie 9 až 11 let Nefertiti si zatančily s působivými hedvábnými vějíři ve stylu orient fusion. Dostaly nejlepší bodové ohodnocení a přivezly si tak svůj první vítězný pohár. Dívky v kategorii dvanáct až patnáct let, které vystupují pod názvem Siderea (Hvězdný čas) zazářily ve skladbě Princezna Bos Alaya a získaly si srdce i bodové ohodnocení poroty a s ním i první místo ve své kategorii. Jako třetí vystoupily už zkušené juniorky Yasmine s podmanivou skladbou Dance of Hope (Tanec naděje). Také ony si svým šarmem a profesionalitou vybojovaly prvenství.

Orientální tanečnice mají v Polné své nezastupitelné místo a není to poprvé, kdy dovezly cenné poháry. Díky za to patří nadšeným vedoucím, které se dívkám s radostí věnují téměř na celý úvazek.

K polenskému úspěchu přispěla také děvčata z tanečního souboru We Just, která reprezentovala Polnou ve dvou věkových kategoriích, kde získala 2. a 3. místo. Vzhledem k tomu, že dívky teprve začínají, je to pěkný start k dalším úspěchům. 

Za SVŠ TEMPO sepsala Vlasta Krunturádová