Pořadatelé slibují, že letošní ročník bude patřit k těm nejlépe obsazeným. Pořadatelé si pro návštěvníky letošního Zámeckého vrchu Mann-Filter připravili doprovodný program, ve kterém se v sobotu představí Aleš Loprais se svým dakarským speciálem. Diváci budou moci obdivovat dakarské monstrum jak v parkovišti závodních strojů, tak přímo na trati, kde předvede Aleš Loprais jeho schopnosti při ukázkových jízdách na konci startovního pole.

Zdroj: Youtube

Změnou bude nedělní program, odjede se pouze jedna tréninková jízda a následně tři jízdy závodní. Každý jezdec musí povinně absolvovat první dvě jízdy a účast ve třetí pak zůstane na osobním rozhodnutí každého z nich. Do konečného výsledku se budou započítávat jen dva nejrychlejší dosažené časy.

Zámecký vrch v Náměšti nad Oslavou ve fotografiích od roku 1988.Zámecký vrch v Náměšti nad Oslavou ve fotografiích od roku 1988. Herec Luděk Munzar.Zdroj: Stanley Vytiska

V sobotu se pojede formát dvou tréninkových jízd a dvou odpoledních závodních jízd, které startují v jednu odpoledne. V neděli pouze jedna tréninková jízda, kterou nahradí v 10 hodin závodní jízda. Po slavnostním zahájení o půl druhé odstartuje druhá a následně třetí závodní jízda, která nebude povinná.

Vstupné na sobotu stojí 200 korun, stejně tak i v neděli. V sobotu startují závodní jízdy v jednu hodinu odpoledne.

Vatra vzplála u sokolovny v Náměšti nad Oslavou.
FOTO: Kolem hranice v Náměšti létaly čarodějnice. Vatra vzplála u sokolovny