Plakáty slibovaly pěvecké vystoupení ambasadorky s pěveckými hosty Marií Němcovou a Petrou Sladkou, které doprovázeli Petr Ožana na klavesy a na perkuse Jan Doležal. Směs převzatých i vlastních písní návštěvníky pohladila, pobavila i dovedla k zamyšlení. Odměnou vystupujícím byl v závěru akce dlouhotrvající potlesk zaplněného polenského kostela. “Před několika lety Markéta věnovala hospici finanční výhru z pěvecké soutěže a ihned přislíbila i další pomoc. Další koncert proběhl v roce 2019 v Lukách nad Jihlavou a místní kostel byl úplně plný. Dlouhá doba covidu a s tím související nejistota pro pořádání podobných akcí koncert dlouho znemožňovaly. Teď jsme se všichni dočkali a nálada koncertu předčila očekávání,” nedokázala v závěru akce tlumit dojetí Markéta Brestovská, vedoucí hospice Bárka

Výzdoba ve Stonařově.
Kvůli tomuhle i zpomalíte. Podívejte se na výzdobu u silnice ve Stonařově

 Návštěvníci vyjádřili svou podporu Bárce dobrovolným vstupným, nákupem CD a nabízelo se i využití QR kódu a převodem libovolné částky pomocí mobilní aplikace. Vedle samotného koncertu jim byl odměnou i krátký film o činnosti a poslání hospice, který celou akci zahájil. Ve večerních hodinách byl spočítán obsah pokladničky a přesný výsledek je 57 323 korun.

 “Moc si vážíme velké účasti a takové podpory. Víme kolik sil a času koncert stál Lukáše Hrdinu, jakožto hlavního organizátora. Moc si vážíme času a nasazení všech účinkujících. Koncert byl krásným uměleckým zážitkem. Kolegyně během akce opakovaně stíraly z očí kapky slz a asi nedokážeme více, nebo přesvědčivěji vyjádřit naši vděčnost a poděkování,” dodává k akci na závěr Markéta Brestovská.