Horší začátek zápasu si fotbalisté z města pod dálničním mostem asi přát nemohli. Už ve třetí minutě hosté zahrávali rohový kop a na přední tyči neobsazený Bobčík otevřel skóre – 0:1.

Fotbalisty Meziříčí ale rychle inkasovaná branka nikterak neotřásla a ve 20. minutě bylo vyrovnáno. Dolejš prostrčil míč na Lokvence, který sám před gólmanem hostů udělal kličku a pohodlně srovnal – 1:1.

Také po změně stran se hrál otevřený duel, v němž mohl domácí celek otočit skóre ve svůj prospěch. Jenže Partl zakončil sólový nájezd vedle branky, v podobné příležitosti se pak neprosadil ani Dolejš.

Divizní fotbalisté Humpolce (v pruhovaném) doma v sobotu remizovali s Břeclaví (v tmavém) 1:1. Dál tak zůstávají v tabulce poslední.
Fotbalisté Humpolce vybojovali první jarní bod, ale spíše doma dva ztratili

Trest přišel pět minut před koncem. Hráči Meziříčí lehce ztratili balon na vlastní polovině, hosté podnikli rychlý protiútok, který zakončil přesnou střelou Kadlec – 1:2.

Všechny tři body tak směřovaly na jižní Moravu. „Podle mého se hrál vyrovnaný zápas, Hodonín asi byl lepší na míči. Jak už je ale v letošní sezoně zvykem, bohužel se vše opět otočilo proti nám. Je to stále stejná písnička, my se v podstatě porazíme sami,“ postýskl si zklamaný kormidelník fotbalistů Velkého Meziříčí Jan Šimáček.

Fotbalisté Nového Města na Moravě museli svůj domácí sobotní duel proti Uherskému Brodu kvůli neregulérnímu terénu, zaviněnému vytrvalým deštěm, odložit.

MSFL - 22. KOLO
VELKÉ MEZIŘÍČÍ - HODONÍN 1:2
Góly: 20. Lokvenc – 3. Bobčík, 85. Kadlec. Rozhodčí: Grečmal. ŽK: 1:1. Diváci: 269. Poločas: 1:1. Velké Meziříčí: Lancman – Puža, Bouček, Dolejš, Havlík (90. Karmazín), Šuta, Partl (73. Crhan), Hron (90. Štourač), Mrňa, Lokvenc (65. Malata), Plichta. Hodonín: Adamec – Dresler, Soukup, Pernica (62. Jáger), Bohun (83. Raisigl), Kadlec, Glushach, Langer, Bobčík, Dunda, Holek (72. Burac).


Načítám tabulku ...