Po prvním poločase to ovšem vypadalo, že k zisku alespoň bodu by nemuselo být daleko. Domácí sice šli po dohrané standardce čtyři minuty před půlí do vedení, jenže v poslední minutě prvního dějství z brejku vyrovnal na 1:1 Savi.

Bohužel už pár minut po změně stran si vzalo béčko Zlína své vedení zpět. Hosté otáleli s vystoupením proti Kulíškovi, který se s míčem nemazlil a z dobrých třiceti metrů vystřelil přesně k tyči – 2:1.

Nerozhodný výsledek 1:1 s Vratimovem zajistil fotbalistům Nového Města na Moravě svojí brankou útočník Tomáš Duba (v zeleném dresu).
Cenný bod. Ze souboje se silným Vratimovem vyšli fotbalisté Nové Města se ctí

Tento okamžik celek z Vysočiny nalomil a do poslední minuty už jeho borci tahali jen za kratší konec provazu. V závěrečné čtvrthodině tak lovil gólman Jágrik balon ještě dvakrát ze své sítě a Jihlavští si odvezli až příliš vysokou porážku 1:4.

Po třech zápasech tak mají svěřenci trenéra Michala Veselého na svém kontě stále jen bod. „Po první půli jsem věřil, že bychom ve Zlíně mohli bodovat. Jenže po pauze byli domácí lepším týmem, vyhráli naprosto po zásluze,“ musel uznat Veselý.

ZLÍN B - JIHLAVA B 4:1
Góly: 41. Hrdlička, 53. Kulíšek, 76. Lehký, 90. Strachoň – 45. Savi. Rozhodčí: Páral. ŽK: 0:4. Diváci: 117. Poločas: 1:1. Jihlava B: Jágrik – Mikuška, Kolčava, L. Fila (62. Crhan), Havlín, M. Fila, Novák (78. Vacek), Němeček, Lát, Chok (46. Růžička), Savi.