ST. ŘÍŠE – BZENEC 5:0

Domácí měli raketový start. Hekerle po chvíli pálil zpoza vápna k tyči a v 5. minutě upravil na 2:0 Severa, který doklepl odražený míč do sítě. Hosté zahrozili jen jednou, Kasala pálil mimo. Pak už se hrálo jen před brankou Bzence, který se jen bránil, a mohl být rád, že domácí využili jen tři ze spousty gólových možností. Ve druhé části udeřil po Severově úniku Vacek. Jasnou výhru podtrhl Plichta, nejdříve hlavou, poté využil špatné malé domů a skluzem upravil na 5:0.

„Celý zápas jsme měli ve své moci. Ta 2 a 5. minuta k tomu daly impuls, ale hráči tam nechali všechno, co v nich je. Kdyby to skončilo 13:0, tak by se málo lidí mohlo divit. Minimálně dvojnásobek šancí jsme ještě nedali, ale i tak to byl výborný výkon," hodnotí Luděk Kovačík, trenér Staré Říše.

Góly: 2. Hekerle, 5. Severa, 55. Vacek, 70. a 79. Plichta. Rozhodčí: Hovorka. Bez ŽK. Diváci: 105. Poločas: 2:0. Stará Říše: Jícha – Hekerle, Príborský, Cipruš (62. Cejpek), Šmíd – Kvych (62. Švarc), Heide (70. Šácha), Severa, Nehyba – Vacek, Plichta. Bzenec: Smrčka – Košut, Vaverka (46. Vlček), T. Petrucha, Mlýnek – M. Petrucha, Pelikán (60. Žák), Vinkler, Čech, Hubr – Kasala (66. Venclík). Nejlepší hráči: Šmíd, Nehyba, Plichta.