SLAVOJ POLNÁ – HUMPOLEC 4:1

Derby bylo do první branky vyrovnané, ale když nikým nehlídaný Šourek po rohu poslal Slavoj do vedení, byl na hřišti „jen jeden“ tým. Humpolec inkasoval podruhé, když neuhlídal Kavkovu kolmici a náběh Roda, který přehodil Kříže. Poté sice proměnil penaltu D. Šerý a snížil, ale i ve druhé části měli domácí tlak, který zhodnotili gólově. Voráč propálil brankáře a tečku udělal Šerý, který po kombinaci s Haalou nekompromisně zavěsil.

„Byli jsme víc na míči, fotbalovější, a po zásluze jsme dali čtyři góly. My jsme spokojení. Mouchy tam sice byly, ale ten zápas jsme měli pod kontrolou. Jsem rád, že jsme dali příležitost i třem dorostencům a plus je, že se ve hře neztratili,“ říká Michal Lovětínský, trenér Slavoje Polná.

Góly: 24. Šourek, 38. Rod, 68. Voráč, 88. M. Šerý - 43. D. Šerý (PK). Rozhodčí: Fabeš. ŽK: 0:1. Diváci: 115. Poločas 2:1. Slavoj Polná: Skočdopole – Haala, Šourek, Fadrný, Holub – Kavka (65. Sobotka), Klíma – Šerý, Rod, Voráč (79. Čaloud) – Apfelthaler (57. Válek). Humpolec: Kříž – Alt, Maršík, Kopic, Málek – D. Šerý, Svoboda, Podoba (55. Dalík), Štěpán (57. Skryja) – Havel (78. Zástěra), Pešek. Nejlepší hráči: Šerý, Šourek, Rod.