ST. ŘÍŠE – ŽĎÁR N. S. 3:1

Hned z první šance domácí udeřili. Střela Severy byla tečovaná mimo dosah Sáblíka, a Stará Říše vedla. Hra se tím uvolnila a k vidění bylo několik dobrých příležitostí na obou stranách, a ve 20. minutě i vyrovnání. Nedvěd vyslal kolmici na L. Trojánka, který prostřelil Jíchu.

Druhá část nabídla opět otevřenou partii a skóre se mohlo hýbat oběma směry. Lepší v koncovce byli ale domácí. Po centru Kvycha se prosadil hlavičkující Nehyba, na 3:1 zvýšil v 79. minutě z malého vápna nehlídaný Príborský. „Oba týmy musím pochválit, hrál se dobrý a kvalitní fotbal, se spoustou šancí. Kdyby to skončilo 7:5, nemohl by se nikdo divit. Žďár potvrdil, že není náhodou v popředí tabulky. My jsme těch šancí ale měli o něco víc než soupeř,“ říká Luděk Kovačík, trenér Staré Říše.

Fotbalové utkání krajského přeboru TJ Sapeli Polná.
Zrodila se zasloužená remíza

Góly: 1. Severa, 54. Nehyba, 79. Príborský – 20. L. Trojánek. Rozhodčí: Petr. ŽK: 1:1. Diváci: 115. Poločas 1:1. Stará Říše: Jícha – Hekerle, Príborský, Šmíd, Cipruš – Kvych (77. Cejpek), Heide, Nehyba, Severa (82. Zaichek) – Vacek (64. Švarc), Plichta. Žďár n. S.: Sáblík – Šindelka, T. Trojánek (87. Vokoun), Štursa, Fiala – Růžička (83. Kovář), Vitásek, Sodomka, Nedvěd – Henzl (70. Švoma), L. Trojánek. Nejlepší hráči: Šmíd, Nehyba – Nedvěd, Henzl.