ST. ŘÍŠE – ROSICE 0:1

Ač to na nerovném hřišti v Říši moc nešlo, hrál se solidní fotbal. V první půlce moc šancí k vidění nebylo. Malata nedosáhl těsně před brankou na balon a Černý svou příležitost také zahodil. Domácí ve druhé půlce chybovali, a Malata tentokrát obešel Jíchu a nezaváhal. Říše se snažila vyrovnat, po jednom závaru a další šanci Vacka k tomu měla blízko, ale bodovat nedokázala.

„Na tom našem oraništi to byl solidní fotbal, bojovný, vyrovnaný, hrálo se bez chyb a šancí. My jsme ve druhé půlce chybu udělali a hosté dali gól. Pak jsme to nezabalili, ale bohužel do sítě nedotlačíme balon, který skáče půl metru před brankou. V 90. minutě mohl vyrovnat po rohu Tyshchuk, ale ze sedmi metrů to zbrkle přestřelil,“ zhodnotil kouč Staré Říše Luděk Kovačík

Gól: 61. Malata. Rozhodčí: Řezníček. ŽK: 0:1. Diváci: 140. Poločas 0:0. Stará Říše: Jícha – Hekerle (43. Vacek), Príborský, Cipruš, Šmíd – Smejkal (39. Šácha), Nehyba, Severa, Tyshchuk – Švarc (65. Plichta), Kelbler. Rosice: Zádrapa – Zezula, Kršák, Novák, Kugler (87. Chyla) – Černý, Pazourek (89. Moučka), Malata, Selinger – Vítámvás, Drbal. Nejlepší hráči: Šmíd – Zezula, Malata.