LANŽHOT – SLAVOJ POLNÁ 2:0

Domácí měli od prvních minut navrch a po necelé čtvrthodině je poslal do vedení Dovhnanyuk, který po hrubce obrany postupoval sám na Skodčopoleho a mazáckým lobem mu nedal šanci. Slavoj nehrozil, ani ve druhé půlce. Mnohem nebezpečnější byl Lanžhot, ovšem proti zvýšení skóre byl Skočdopole. Několikrát měli hosté i štěstí. To se jim odvrátilo zády při šanci Šerého, který to zkoušel podobně jako Dovhnanyuk, ale těsně minul. V závěru Lanžhot zaslouženou výhru pečetil, zvoleje se prosadil Kleiber.

„Domácí byli po celé utkání lepším týmem. První gól jsme jim darovali špatnou rozehrávkou, ale oni měli ještě několik šancí, ve kterých nás podržel Skočdopole. Výhra Lanhžhotu je zasloužená, na druhou stranu jsem rád, že jsme dali prostor mladým hráčům,“ hodnotí Michal Lovětínský, trenér Slavoje Polná.

Góly: 14. Dovhnanyuk, 80. Kleiber. Rozhodčí: Müller. ŽK: 1:2. Diváci: 333. Poločas 1:0. Lanžhot: Klimeš - Dobšíček, Hílek, Simandl, Bartoš - Kleiber, Dovhnanyuk, Šenk, Včelka - Krejčíř, Mikúšek. Slavoj Polná: Skočdopole - Haala, Šourek, Fadrný, Holub (61. Čaloud) – Klíma (80. Trombelli), Sobotka – Šerý, Rod, Voráč (70. Apfelthaler) – Válek. Nejlepší hráči: Šenk, Dovhnanyuk – Skočdopole.