DIVIZE

BZENEC – SLAVOJ POLNÁ 3:0

Domácí od začátku spoléhali na nakopávané míče na dva útočníky, sbírali odražené balony a byli v první půlce o něco lepší než Polná. A také šli zaslouženě do vedení. Po levé straně si to směr Konrádova branka namířil Mlýnek, a křížnou střelou gólmana Slavoje prostřelil. Jelikož se ještě předtím zranil rozhodčí, hrálo se dlouho nad rámec pětačtyřiceti minut. A právě v těchto chvílích vyšla Bzenci pěkná akce, která znamenala navýšení skóre na 2:0.

„Po naší standardce se dostali do brejkové situace, a vyřešili to výborně, nebo jsme to my hodně špatně bránili. Nechali jsme se vybagovat. Tenhle gól byl zásadní,“ tvrdí trenér hostů Michal Lovětínský.

Ve druhé půlce jeho tým přidal, začal více držet míč a byl nebezpečnější. „Ale bohužel jen po šestnáctku. Bzenec se dostal dvakrát před naši branku, a jednou tam jejich hráč zakopl a kopala se penalta,“ kroutil hlavou kouč Polné. Kasala ji proměnil, a bylo hotovo. „My jsme měli tu hru více zefektivnit a víc se tlačit do šestnáctky, chyběla nám tam finálka,“ dodává Lovětínský.

Góly: 34. Mlýnek, 45.(+5) Zůbek, 68. Kasala (PK). Rozhodčí: Nejezchleb. ŽK: 1:0. Diváci: 136. Poločas 2:0. Slavoj Polná: Konrád – Haala, Šourek, Fadrný, Holub – Klíma – Rod, Bajer (63. Urbánek), Kavka (83. Trombelli), Šerý – Apfelthaler (70. Válek). Nejlepší hráči: Kasala, Čech – Šourek.