JIHLAVA B - LANŽHOT 2:1

Po úvodní vyrovnané desetiminutovce se do hry opřeli domácí a Lanžhot se musel bránit. To zvládal, protože ofenzivní akce Vysočiny, ač měly kvalitu, za zády Klimeše neskončily. Ujala se až v závěru poločasu tečovaná střela Pavlíka. Gól do šatny si ale přichystali také hosté. Tijani podklouzl a Královič toto zaváhání v nastaveném čase potrestal.

Přestávku poté gólově orámoval Vedral, který po pěkné akci pálil mimo dosah hostujícího gólmana. Lanžhot poté přidal a lídr soutěže se musel hodně snažit, aby těsné vedení uhlídal.

Góly: 44. Pavlík, 50. Vedral – 45.(+1) Královič. Rozhodčí: Müller. ŽK: 2:3. Diváci: 100. Poločas 1:1. Jihlava B: Veselý – Pavlík, Vedral, Tijani, Křišťál, – Urbánek (79. Kolčava), Kurtalić (67. Crha) - Sargsyan (75. Lát), Šteffl (81. Koloušek), Trajković (87. Pavlas) – Koubek. Lanžhot: Klimeš - Hílek, Bartoš, Kleiber, Dovhnanyuk - Bárta, Šenk, Dobšíček, Královič - Krejčíř (78. Simandl), Mikúšek. Nejlepší hráči: Pavlík, Veselý – Královič.

ŽDÍREC N. D. – S. ŘÍŠE 4:1

Před zápasem se rozhodovalo, jestli se vůbec bude hrát, protože od rána pršelo. Nakonec i přes mokrý terén se zápas odehrál a bylo to dobře. Počasí fotbalu vůbec neublížilo ba naopak. Hned v úvodu si oba celky vytvořily po jedné šanci. Jan Novotný vyprodukoval nebezpečnou střelu a následně Pelikán vykopával hlavičku z brankové čáry. Do vedení se dostali domácí střelou Pavla Novotného.

O necelých deset minut po rohovém kopu centroval hostující Nehyba na zadní tyč, balon vyplul z chumlu a stočil se do brány. Jenže o chvilku později Pelikán po rohovém kopu prostřelil brankáře. A ještě do poločasu domácí vedli 3:1. Byl to asi klíčový moment zápasu. Šmíd se zbytečně opřel oběma rukama do Koloucha, dostal druhou žlutou kartu a tím šel předčasně do sprch a navíc se kopala penalta. Po změně stran museli být sice domácí stále v pozoru, ale velké ohrožení už nepřišlo. Navíc si ještě přidali čtvrtou branku. Kolouch poslal z lajny ostrý centr a míč propadl do branky.

Góly: 26. a 45. (PK) P. Novotný, 37. Pelikán, 53. Kolouch – 35. Nehyba. Rozhodčí: Koláček. ŽK: 2:5. ČK: 0:1 (45. Šmíd). Diváci: 110. Poločas: 3:1. Ždírec n. D.: Pometlo (74. Bartaloš) – Málek, Fikar, Jeníček, Pelikán – Pátek (56. Vopršal), J. Novotný (81. Koutný), P. Novotný, Bureš – Kolouch (66. Klimeš), Mrázek (90. Zahradník). S. Říše: Jícha – Hekerle, Cipruš (46. Pokorný), Šmíd, Heide – Nehyba, Severa, Chramosta (55. Cejpek), Švarc (38. Tyshchuk) – Kvych, Vacek (71. Kříž). Nejlepší hráči: Fikar, P. Novotný, Kolouch.

SLAVOJ POLNÁ – TASOVICE 1:5

Slavoj začal slibně, jenže přišla brzká chyba, Tasovice se poprvé dostaly na jeho půlku a Paul chytře z úhlu přehodil Konráda. O tři minuty později bylo ještě hůře, když po standardní situaci zůstal na malém vápně zcela osamocený Odehnal a hlavičkou zvýšil tasovický náskok. V tu chvíli byla Polná zralá na ručník, ale hosté svoje příležitosti pálili. Hned na začátku druhého dějství však udeřili potřetí, když brejk zužitkoval Hrazdílek. Poté sice domácí po přímočaré akci díky Bajerovi snížili, ale hned vzápětí se trefil na druhé straně Lapeš. V závěru dal ještě výsledku definitivní podobu střídající Kučera.

Góly: 56. Bajer - 6. Paul, 9. Odehnal, 47. Hrazdílek, 58. P. Lapeš, 86. Kučera. Rozhodčí: Svoboda. ŽK: 2:2. Diváci: 120. Poločas: 0:2. Slavoj Polná: Konrád – Holub, Sobotka, Šimek (46. Šerý), Vrba – Haala (87. Trombelli), Klíma, Urbánek, Voráč (83. Čaloud) – Bajer, Rod. Tasovice: Stejskal – Hrazdílek, Odehnal, Švarc, Pazdera – Rygl, Horáček (67. Landšperský), Cihlář, Švejkar (74. R. Lapeš) – Paul (81. Kučera), P. Lapeš. Nejlepší hráči: Bajer - Paul, P. Lapeš.