STRÁNÍ – SLAVOJ POLNÁ 1:1

Na těžkém terénu, který rozhodčí schválili jako regulérní těsně před výkopem, vsadili domácí na nakopávané míče. Slavoji se tato taktika dařila eliminovat, navíc sám udeřil. Haala unikl po pravé straně, nacentroval před branku a Rod se trefil přesně k tyči. Hosté byli při chuti, ale Válek neměl po podobné akci před prázdnou brankou nabito a míč minul. Do šance se dostal po skrumáži i stoper Šourek, který ale přestřelil.

Po změně stran Strání pokračovalo v jednoduché taktice, což slavilo úspěch. Po centru ze strany zůstal ve vápně osamocený Durec a bylo vyrovnáno. Polná si mohla vzít vedení zpět po velké šanci Voráče, který ale jen trefil Popelku.

Dorostenci se na Spartě o překvapení nepostarali

Góly: 56. Durec – 8. Rod. Rozhodčí: Kulička. ŽK: 4:1. Diváci: 110. Poločas: 0:1. Strání: Popelka – Gardian, Silnica, Holík, O. Čaňo – Palík (74. Pilka), V. Čaňo (61. Mimochodek), Bruštík (64. Lorenc) – Durec, Michalec, Frühauf. Slavoj Polná: Konrád – Haala, Šourek, Fadrný, Holub – Klíma, Pecina – Rod, Kavka, Voráč – Válek. Nejlepší hráči: 14 – Kavka, Holub.

ST. ŘÍŠE – V. BÍTEŠ 2:0

Bojovné utkání rozhodla situace z 29. minuty. Cejpkovu střelu Pelán vytěsnil do tyče a od ní se míč odrazil k Vackovi, který otevřel skóre. Jinak se hrálo prakticky bez šancí. Velká Bíteš hrozila spíše ze standardních situací, ale vyloženou příležitost si nevytvořila.

Uklidnění mohl Staré Říši zajistit Nehyba, ale Pelán vytáhl bravurní zákrok. Domácí se dočkali pojistky až v samotném závěru. Cejpek utekl do rozhozené obrany a naservíroval gólovou radost střídajícímu Tyshchukovi.

Bedřichov. Ilustrační foto.
Bedřichov porazil Dobronín, v závěru derby měl totiž štěstí

Góly: 29. Cejpek, 90. Tyshchuk. Rozhodčí: Poláček. ŽK: 1:4. Diváci: 80. Poločas: 1:0. St. Říše: Jícha – Hekerle, Príborský, Šmíd, Cipruš – Cejpek, Kvych, Nehyba, Severa (58. Švarc) – Vacek (67. Tyshchuk), Plichta (77. Zaichek). V. Bíteš: M. Pelán – Novotný, Bárta, Kuldan, Loup – Merdita, Whittingham, Mrňa – Marčaník, Pořízek, Sodomka (77. Těšík). Nejlepší hráči: Šmíd, Cipruš – Kuldan.