BLANSKO - ST. ŘÍŠE 1:1

Hosté sice mockrát domácí branku neohrozili, ale na druhou stranu toho moc nedovolili ani blanenským kanonýrům. Zápas hodně ovlivnil rychlý první gól hostů. Při centru před blanenskou branku domácí obránci důlslední nebyli a útočný hrot Staré Říše Antonín Plichta potvrdil pověst kanonýra. A následovalo dlouhé dobývaní branky střežené Martinem Jíchou.

I vyrovnávací gól Jiřího Tulaydana ve 32. minutě v podstatě dokladuje upracovanost, která tentokrát v blanenské hře převažovala. Vysoký Jiří Huška vyhrál hlavičkový souboj v pokutovém území soupeře a blanenský střední útočník spíše míč do sítě dotlačil silou vůle, než s nějakým fotbalový efektem. Otočit skóre pak mohl David Štrombach, ale jeho rána jen orazítkovala břevno.

Polenský Slavoj doma urval proti Ždírci tři body

Góly: 32. Tulaydan – 5. Plichta. Rozhodčí: Boček – Fabeš, Mayer. ŽK: 2:2. ČK: 1:1 (90. Bednář – 78. Heide). Diváci: 498. Poločas 1:1. Blansko: Doležal – Sedlo, Huška, Jakubov (46. Traore), Minx – Paděra, Buchta – Štrombach, Bednář, Urbančok (67. Přerovský) – Tulaydan. Stará Říše: Jícha – Hekerle, Príborský, Cipruš, Severa – Tyshchuk (72. Cejpek), Kvych, Heide, Nehyba, Zaichek (88. Šmíd) – Plichta (58. Vacek). Nejlepší hráči: Paděra – Plichta, Jícha.