Divizní tým z Polné odehrál na půdě Okříšek, hrajících krajský přebor, solidní zápas. Gól však nepadl a domácí se s mladým celkem Slavoje rozešli smírně. „Z naší strany to byl určitě lepší zápas než v minulém týdnu proti Šebkovicím. I soupeř byl zdatnější a po celou dobu si troufnu říci, že to byl hodně vyrovnaný zápas. V první půlce měli domácí více šancí na vstřelení branky, ale nás podržel v jedno situaci Patrik Čermák. Ve druhé půlce jsme si vytvořili nějaké šance i my, ale chyběla kvalita a přesnost,“ hodnotí prověrku asistent trenéra Patrik Trombelli.

To byl bylo zároveň poslední utkání přípravy číslo jedna. „Já jsem rád, že po té dlouhé osmiměsíční pauze jsme mohli hrát. A ten, kdo to má rád, to musí mít také tak. Je skvělé, že jsme se znovu dokázali vrátit k fotbalu,“ těší Trombelliho.

Ten měl v tomto období polenský celek na starost, jelikož hlavní kouč Ján Kubík je po operaci kolena. „Ještě dva tréninky v tomto týdnu absolvujeme. Pak dostanou kluci na tři čtyři týdny volno a po těch svátcích bychom chtěli znovu začít. Máme tam i domluvené nějaké přáteláky a v jednání je i doplnění hráčského kádru,“ uzavřel jeden z koučů Polné.