Fotbalisté Vysočiny začali aktivně a po čtvrt hodině hry se dostali do vedení. Když Selnar z pokutového kopu zvýšil na 2:0, bylo to zasloužené vyjádření převahy domácích.

Ve druhém poločase ale Brňané snížili a klid do jihlavských řad přinesla až trefa Turečka. Start už jen v závěru konečný výsledek korigoval.

Generálku na jarní část FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY sehraje Vysočina v sobotu 24. února od jedenácti hodin v Březí u Mikulova proti SK Líšeň.

FC VYSOČINA – START BRNO 3:2
Góly: 15. Křehlík, 35. Selnar (PK), 65. Tureček - 48. Vantuch, 88. Studený. Rozhodčí: Julínek – Mojžíš, Pospíšil. Diváci: 90. Poločas: 2:0.
Jihlava – 1. poločas: Mastný – Svoboda, Piško, Tonbul, Farka – Lacko, Shudeiwa – Křehlík, Selnar, Franěk – Araujo-Wilson.
2. poločas: Soukup – Chytrý, Vedral, Sládek, Záhradnik – Vítek, Tureček – Ogiomade, Šancl, Franěk (60. Peřina) – Tall.