Dominiku, na premiéru ve Vysočině nebude asi vzpomínat s nadšením, že?
To bohužel ne. Nevyhráli jsme, ještě jsem dostal červenou… I když si myslím, že rozhodně nebyla, ale rozhodčí to takhle posoudila a vyloučila mě.

Z tribuny to vypadalo, že do souboje jdete se skrčenýma nohama a nejdříve jste odehrál míč.
Protože jsem už měl žlutou kartu, šel jsem tam se skrčenýma nohama. Balon jsem soupeři odkopl, on pak do mě nalétl a začal řvát. Pak jste všichni viděli, že zápas dohrál úplně bez problémů. Tu situaci si musí vyhodnotit rozhodčí, nikoliv já. Podle mě to na žlutou prostě nebylo.

Utkání ale nevyšlo celému týmu.
V první půli byla hra celkem vyrovnaná, i když Hradec měl asi větší šance, to musím uznat. Alespoň jsme se snažili hrát naši hru. Ve druhém poločase nám to už vůbec nešlo, měli jsme to nějaké nabourané a to, co jsme chtěli hrát, nám nevycházelo. Pak nám dal Hradec gól, bohužel také přes mě, takže v tomhle utkání bylo z mé strany všechno špatně.

Jak vypadala to gólová situace z vašeho pohledu?
Viděl jsme Šumiho (Nicolas Šumský), jak tam jde do hlavičky. Míč propadl až k nám do vápna, Vlkanova si ho dal na pravačku, vystoupil jsem na něj, on si to ale sekl doleva, reagovat na tu změnu bylo v pohybu už těžké. Snažil jsem se mu střelu ještě zblokovat, ale poslal mi míč mezi nohama na přední tyč.

Může vás povzbudit, že teď už to může být jen lepší?
To doufám. Musíme se snažit, abychom příští zápas s Vlašimí zvládli, získali body a začali znovu vyhrávat. Protože jinak by nám to už vepředu uteklo, a to nechceme.

Kolik času jste měl na aklimatizaci v Jihlavě a zapracování do sestavy?
Trénovat jsem začínal předminulý týden ve čtvrtek. Probrali jsme věci, které se snaží kluci praktivovat od začátku sezony. Snažil jsem se to nějak rychle vstřebat, ale ještě to asi bude chvíli trvat.