O vítězství brněnského mužstva rozhodl v 58. minutě kapitán Michal Jeřábek, který se prosadil hlavou po rohovém kopu.

Jihlavští fotbalisté si také vytvořili několik příležitostí, hodně aktivní byl především devatenáctiletý mladík Lukáš Fila. Nebezpečnější akce však měla přece jen Líšeň, v úvodu druhé půle hostující zadák Milan Lutonský trefil tyč.

Brňané před víkendovými druholigovými duely poskočili na druhou příčku před Karvinou, která má stejně bodů. Jihlavě patří deváté místo.

Jihlava – Líšeň 0:1
Gól: 58. M. Jeřábek. Rozhodčí: Rouček – Šimáček, Šafránková. ŽK: 68. Peřina (Jihlava). Diváci: 375. Poločas:  0:0.
FC Vysočina: Jágrik – Svoboda, Vedral, Gabriel, Peřina – Vítek (86. Piško), Tureček – Ogiomade, L. Fila (86. Křehlík), Záhradník (71. Tall) – Araujo-Wilson (59. Křišťál).
Líšeň: Vajner – Pašek, M. Jeřábek, Černín, Lutonský – A. Čermák – Ulbrich (82. Bednář), Polášek (82. Machalík), Matocha (90+2. Otrísal), Sokol – Vandas (79. Zikl).