I. B TŘÍDA – SK. A

ANT. DŮL – H. BROD C 4:1
Rozlučka s podzimem domácím vyšla, a to i proto, že si v úvodu vypracovali dvoubrankové vedení. Jako první udeřil Kříž, po dalších sedmi minutách se trefil i Gavallér. Brodské céčko ale brzy snížilo Nechvátalem, ovšem do kabin šel Antonínův Důl stejně spokojenější. Důležitý gól do šatny dal Všohájek. Drama, na které hosté určitě pomýšleli, se nekonalo. Po necelé hodině hry zvýšil Kovačík na 4:1, který udělal vítěznou tečku..

Góly: 10. Kříž, 17. Gavallér, 44. Všohájek, 57. Kovačík – 20. Nechvátal. Rozhodčí: Vašíček. ŽK: 0:2. Diváci: 50. Poločas 3:1. Antonínův Důl: Hanusek – Zdarsa, Čurda, Všohájek, Volák – Vorálek, Kříž, Tichánek, Pokorný – Gavallér, Kovačík (60. Satrapa).

ČERNÍČ – POHLED 5:2
Černíč měla jasno a třem bodům šla naproti už od začátku. Svou aktivitou si vytvořila tlak, a z něj padaly i góly. O ty první dva se postaral Dušan Lovětínský, jednou proměnil penaltu. Famózní osmiminutovku po půlhodině hry vyšperkovali Lacina s Janouškem, a díky tomu už to bylo 4:0! Ve druhé části se dočkal i Pohled, ale na trefu Drlíka vzápětí domácí zareagovali. Pískala se druhá penalta, kterou tentokrát proměnil Janoušek. Pohled sice záhy také skóroval, ale Rérych na to, že jeho tým odjede domů s nepořízenou, nic nezměnil.

Góly: 11. a 32. Lovětínský (druhý z PK), 36. Lacina, 39. a 59. Janoušek (druhý z PK) – 57. Drlík, 60. Rérych. Rozhodčí: Bílek. ŽK: 2:1. Diváci: 50. Poločas 4:0. Černíč: M. Novák – V. Leitkep, Gall, Havlík, M. Leitkep – Kříž, Janoušek, Brom, Lacina – Lovětínský, Čermák.

I. B TŘÍDA – SK. B

STONAŘOV – NEDVĚDICE 1:1
Hosté se ujali vedení po čtvrthodině hry. Měrtla překonal Bracek, a protože domácí v první půlce svými šancemi pohrdli, šlo se do kabin za těsného vedení Nedvědice. Až po změně stran se Stonařov dočkal a po deseti minutách Příhoda vyrovnal. Pak bylo k vidění ještě několik příležitostí, ovšem oba gólmani byli proti tomu, aby se některý z týmů přiblížil třem bodům. Ty se proto dělily.

Góly: 55. Příhoda – 18. Bracek. Rozhodčí: Stehlík. ŽK: 4:3. Diváci: 40. Poločas 0:1. Stonařov: Měrtl – Kozojed, Kubelka, Šmarda, Šána – Příhoda, Láznička (41. Vereš), Bláha, Kubík – Špaček, Škrdla.
 
ŠTĚPÁNOV – V. BERANOV 1:3
Velkému Beranovu vyšel start. Pokorný se mohl radovat už po necelých třech minutách, a když Ganzwohl ve 14. minutě udeřil také, bylo zaděláno na úspěšnou podzimní derniéru. Hosté hráli v pohodě a Štěpánov snížit do půlky nedokázal. Navíc po necelé hodině udeřil Matějíček, který nasměroval zápas do klidné koncovky. Štěpánovští sice v závěru sebrali čisté konto Procházkovi, ale výhru to Beranovu nevzalo.

Góly: 87. Ludvík – 3. Pokorný, 14. Ganzwohl, 57. Matějíček. Rozhodčí: Nechvátal. ŽK: 1:1. Diváci: 87. Poločas 0:2. Velký Beranov: Procházka – Štumar, Ganzwohl, Pokorný, Smejkal (46. Eliáš) – Křenek, R. Kittler, Pejřimovský, Pýcha (87. Neshyba) – Matějíček, Mátl.

STAŘEČ – SLAVOJ POLNÁ B 5:2
První půlka byla zajímavá. Domácí rozjásal Linhart, ale zanedlouho bylo veselo na druhé straně zásluhou Smutného. Jenže pak rozhodčí Zadina nařídil pokutový kop, kterým Vodička nepohrdnul, a čtvrthodinu plnou gólů završil stařečský Bříza. Hosté šli do druhé půlky s odhodláním snížit a ještě zabojovat, ale hned po dvou minutách jim sebral vítr z plachet Vodička, který proměnil i druhou penaltu. Jarošova branky na 2:4 sice trochu ještě zvedla naději hostů, ale ke konci už to bylo definitivní, protože Pislcajk přidal pátý gól domácích.

Góly: 13. Linhart, 20. a 47. Vodička (oba z PK), 27. Bříza, 81. Pislcajk – 18. Smutný, 51. Jaroš. Rozhodčí: Zadina. ŽK: 2:1. Diváci: 62. Poločas 3:1. Slavoj Polná B: Rychtecký – Šorf, Jaroš, Kratochvíl, Šimek – Vacek, Holas, Skryja, Čaloud (76. Mühlfeit) – Smutný, Jelínek.

RANTÍŘOV – BOHDALOV 2:6
Po pětadvaceti minutách to vypadalo, že domácí zadělali na důležité tři body. Bartejs s Lojdou totiž obstarali dvougólový brejk. Jenže hostům stačilo sedm minut, během kterých manko smazali. A to nebylo vše, protože ve druhé půlce už měl nabito jen Bohdalov. Novotný skóroval dvakrát, Šimek s Doležalem jednou, takže Rantířov se musel smířit s tím, že znovu prohraje.

Góly: 15. Bartejs, 25. Lojda – 27. Neuman, 33. a 79. Šimek, 60. a 89. Novotný, 74. Doležal (PK). Rozhodčí: Sýkora. ŽK: 2:1. Diváci: 30. Poločas 2:2. Rantířov: Krupica – Kunče (87. Cabúk), Procházka, Lát, Karásek (87. Klíma) – Lojda, Bartejs, K. Holub, Bukovan (63. Kozák) – Maštera (70. Kourek), Vyskočil.
 
MORAVSKÉ BUDĚJOVICE – LUKA N. J. 2:1
Za chladného počasí si diváci moc pěkného fotbalu neužili. Domácí šli do vedení v devatenácté minutě, když po faulu na K. Svobodu proměnil penaltu Stehlík. Poté měli optickou převahu hosté, ale bez brankového efektu. Střelu Vařejky zlikvidoval domácí Jelínek a dalekonosná střela P. Číhala těsně minula břevno. V 55. minutě měl gól na kopačce hostující Vomela, ale ve vyložené šanci netrefil branku. A tak přišel trest v podobě druhé branky domácích, kdy A. Svoboda vyslal středem do úniku Kosmáka, který po obejití dvou obránců pojistil domácím vedení. Poté měl šanci Bratršovský, ale netrefil prázdnou branku. Pojistku na vítězství mohl dát v 77. minutě Kopeček, ale po trestném kopu Pařízka se od něj míč odrazil pouze do tyče. V 86. minutě se trefil hostující Bratršovský, a zdramatizoval tak konec utkání. Domácí si však výhru pohlídali.

Góly: 19. Stehlík (PK), 65. Kosmák – 86. Bratršovský. Rozhodčí: Stratený, ŽK: 2:2. Diváci: 56. poločas: 1:0. Luka n. J.: Kanswohl – Šimek (73. Pokorný), Kubeš, Bratršovský, Zámostný – Stejskal (63. Hintnaus), P. Číhal, Kucarov, Vařejka (63. Kreigsmann) – Neuman (Š. 46. Číhal), Vomela.