I. A TŘÍDA – SK. A

MÍROVKA – TŘEŠŤ 6:1

Hosté věděli, že je na hřišti druhého celku tabulky musí předvést velmi dobrý výkon, aby bodovali, ale už v 6. minutě tento plán narušil gól domácího Laciny. Mírovka se tím nastartovala a po čtvrthodině už vedla díky Němcovi o dvě branky. Třešť se snažila, ale své šance nedávala. To domácí byli úspěšnější. Z pokutového kopu se Mach nemýlil, a rázem to vypadalo s Třeští zle.

Malou naději vykřesal po změně stran a necelé hodině Herkner, ale místo kontaktního gólu a zadělání na drama přišla druhá branka Němce, který zvýšením na 4:1 zlomil hostující odpor. Vítězství favorita tak v závěru utkání pečetil Mach, a těsně před koncem také Valášek.

Góly: 6. Lacina, 15. a 68. Němec, 39. a 74. Mach (první z PK), 88. Valášek – 59. Herkner. Rozhodčí: Terber. ŽK: 1:2. Diváci: 100. Poločas 3:0. Třešť: Pešta – Tausch, Kříž, Bečica (80. Novotný), Lupač – Krejčí, Budíček (54. Fencík), Kantor (76. Rod), Lovětínský (57. Klaus) – Ivan, Herkner.

TELČ – KOSTELEC 4:0

Před derby byl favorizovaný domácí tým, a to i proto, že hosté po dobrém rozjezdu vypadli z formy a bodují jen sporadicky. A i tentokrát bylo jasné, že budou mít k zisku dál. Od 11. minuty totiž museli dotahovat ztrátu. Trefil se hrající kouč Nerad. Telč se tím uklidnila a do poločasu přidala ještě jeden gól. Hosté neuhlídali Žákovského, který mířil přesně.

Ať chtěl Kostelec ve druhé půlce jakkoliv změnit osud utkání, byl brzy vyveden z omylu. Smejkalova branka hosty položila na kolena, čehož o dvě minuty později využil i Beňo. Po čtvrté domácí trefě se zápasu už jen dohrával.

Góly: 11. Nerad, 26. Žákovský, 55. Smejkal, 57. Beňo. Rozhodčí: Porupka. Bez ŽK. Diváci: 80. Poločas 2:0. Telč: Misař – Nrad (72. Jeglík), Jančo, Žákovský (78. Lacko), Páral – Novák, Kudláček, Beňo, Kadlec (74. Sevelda) – Smejkal, Kubelka. Kostelec: Žatečka – Flégr, Hrubeš (78. Smejkal), Lapeš, Procházka (71. Neděla) – Votava, Doležal, Fejt, Paul – Zadražil (72. Kružík), Vavroušek.

ČERNÍČ – H. BROD 2:3

Domácí nutně potřebují naplno bodovat, a když Lacina už ve 2. minutě mohl slavit, vypadalo to nadějně. Jenže rezervu Brodu to spíš nabudilo, takže za chvíli už to bylo opět nerozhodně.

A totožný byl start do druhého dějství! Černíč po dvou minutách poslal zpět do vedení Doležal, ale Peřina, který udeřil i v první půlce, tentokrát po šesti minutách opět srovnal stav! Dlouho to pak vypadalo, že se body rozdělí, než čtyři minuty před koncem zakončil hostující akci Pazderka. A Černíč musela kousat již devátou porážku v sezoně!

Góly: 2. Lacina, 47. Doležal – 7. a 53. Peřina, 86. Pazderka. Rozhodčí: Janovský. ŽK: 4:3. Diváci: 50. Poločas 1:1. Černíč: M. Novák – V. Leitkep, Lovětínský, Nosek, Gall – M. Leitkep, Pöndl, Janoušek, Doležal (65. Bruzl) – Brom, Lacina.

I. A TŘÍDA – SK. B

DOBRONÍN – MĚŘÍN 7:4

To byla kanonáda! Měřín na nic nečekal a domácí šokoval Doležalovým gólem již ve 3. minutě. Ale lídr soutěže má ve svých řadách Tomáše Sedláčka, který má solidní formu. O vyrovnání se postaral hned 6. minutě, a než se stačili hosté oklepat, slavil Sedláček gól opět! Oba góly dělily jen dvě minuty! A za další tři už to bylo 3:1! Měřínští na sebe jen nevěřícně koukali, když nechali udeřit také Horáčka! To bylo ale nakonec z prvního poločasu vše, ačkoliv šancí k vidění ještě několik bylo. Nicméně brankářské duo Jonáš, Hladík už za svá záda žádný míč nepustilo.

To ale neplatilo o druhé půlce, která byla ještě divočejší! Hned po rozehrání zkompletoval hattrick Tomáš Sedláček. I poté se znovu prosazovali domácí, jmenovitě Smejkal. Ten u své první trefy neslavil, jelikož pokořil svého gólmana, ale vlastní branku záhy odčinil, když zvýšil na 5:2. Divácky atraktivní duel tím stále nekončil. Měřínský Beran se během chvíle také zapsal hned dvakrát do listiny střelců, ale mezi jeho trefy se vklínilo i úspěšné zakončení Pospíchala. A tečku udělal svým čtvrtým gólem Sedláček.

Góly: 6., 8., 46. a 83. T. Sedláček, 11. Horáček, 56. Smejkal, 75. Pospíchal – 3. Doležal, 54. vlastní Smejkal, 71. a 77. Beran. Rozhodčí: Soukupová. ŽK: 1:2. Diváci: 120. Poločas 3:1. Dobronín: Jonáš – Novotný, Cink, Hlávka (90. Macek), Bořil – Horáček, Smejkal, L. Sedláček, Pospíchal – Diňa (66. Mikšíček), T. Sedláček.