ŽIROVNICE – BEDŘICHOV 5:1

Hosté byli pětadvacet minut lepším týmem, střelou zpoza vápna je dostal do vedení Lacina. Domácí postupně převzali iniciativu a do přestávky skóre otočili. Vyrovnal z trestného kopu Dýnek, na 2:1 upravil po brejku Kučera. Po přestávce už padaly góly jen do sítě Bedřichova. Dýnek, Vodáček a Kučera vytáhli skóre až na 5:1, pro sympaticky útočně hrající hosty je výsledek až krutý.

Góly: 25. a 49. Dýnek, 43. a 73. Kučera, 56. Vodáček – 15. Lacina. Rozhodčí: Havlín. ŽK: 2:2. Diváci: 50. Poločas: 2:1. Žirovnice: Švec – Svoboda (62. M. Kořínek), Tolkner, Knotek, Vaš – M. Hřebecký (65. T. Hřebecký), Dýnek, Vodáček, Hadrava (83. M. Rušil) – Smejkal (52. Staněk), Kučera. Bedřichov: Šána – Mašek (80. Fuxa), Mareš, Zamazal, Dvořáček – Neuwirt (66. Havlík), Grepl, Göth (80. Štěpánek), Vaněk (57. Diviš) – Lacina, Novák. Nejlepší hráči: Hadrava, M. Hřebecký – Lacina.

NÁMĚŠŤ-VÍCENICE – SAPELI POLNÁ 2:1

Po bezbrankové první půli se dostalo do vedení domácí fotbalisté v 55. minutě. Po standardní situaci vznikla v pokutovém území velká skrumáž, ve které se nejlépe orientoval Čermák. Jenže hosté dokázali bleskově odpovědět. Hned po minutě podnikli rychlý brejk na polovinu Náměště a Skotar vyrovnal na 1:1. Potom převzali otěže zápasu domácí hráči, vytvořili si tlak a dočkali se i rozhodujícího gólu. Ve velkém vápně byl faulován Kašík a penaltu proměnil Durajka.

Góly: 55. Čermák, 81. Durajka (PK) – 56. Skotar. Rozhodčí: Dvořák, ŽK: 5:0. Diváci: 60. Poločas: 0:0. Náměšť-Vícenice: Chalupa – Jonák, Čermák, Cienciela, Nekuda – Klíma (67. Kašík), Chlup, Rubák (74. Homola), Durajka – Šimončič, Svoboda (88. Heres). Sapeli Polná: Pokorný - Tržil, Benáček, P. Matějíček (84. Vomela), Barák, Flekal (42. Stejskal), T. Matějíček, Dvořáček, Brabec, M. Matějíček (57. Mezera), Skotar. Nejlepší hráči: Durajka, Cienciela, Čermák.