SAPELI POLNÁ – CHOTĚBOŘ 0:1

V první půlce byli na míči více Chotěbořští, a Pokorný v domácí brance se měl co otáčet, aby udržel stav bezbrankový. Poradil si s nepříjemnými střelami, a párkrát měl štěstí, že soupeř mířil mimo. Ovšem to už nebyl případ Jiřího Hlaváčka, který poslal míč do šibenice, Pokorný si na něj jen lehce sáhl – 0:1. Polná zahrozila jen jednou, ale Vackova tečovaná střela proletěla kolem tyče.

Po změně stran domácí zabrali a mohli i vyrovnat, jenže Dvoráčkův přímák zlikvidoval Dobrovolný, a Padrnos své šance také nevyužil. Nepochodil ani Skotar, který pálil do boční sítě, a tak hosté odvezli všechny body.

Gól: 34. Jiří Hlaváček. Rozhodčí: Fotr. ŽK: 3:3. Diváci: 127. Poločas: 0:1. Sapeli Polná: Pokorný – Dvořáček, Tržil, Rychtecký, Barák – Vomela (Stejskal), Vacek, Doucha (T. Matějíček), P. Matějíček (M. Matějíček) – Mezera (Skotar), Padrnos. Chotěboř: Dobrovolný – Keller, Neuvirt, Jan Hlaváček, Cestr – Jiří Hlaváček (83. Janda), Martin Somerauer, Hanousek (67. Voborník), Marek Somerauer, Bělovský (58. Chlad) – Nedvěd. Nejlepší hráči: Pokorný – Jan Hlaváček, Hanousek.

PELHŘIMOV – BEDŘICHOV 5:0

Pelhřimov v zápase dominoval, poprvé se prosadil už v 10. minutě. Vyraženou střelu Mazače vrátil do sítě Chadim. Do přestávky už bylo rozhodnuto, v krátkém časovém rozpětí posunuli skóre na 4:0 D. Poul, Skořepa a Viktora. Hned po návratu ze šaten se mezi střelce zapsal i Mazač, další šance už bohatě prostřídávající domácí neproměnili.

Góly: 10. Chadim, 40. D. Poul, 44. Skořepa, 45. Viktora, 48. Mazač. Rozhodčí: Pavlas. Bez karet. Diváci: 225. Poločas: 4:0. Pelhřimov: Holický – Skořepa (75. Šimák), Rejthar, Kordík, Homolka – Naniaš (75. V. Poul), D. Poul – Viktora, Mazanec (71. Vlk), Mazač (63. Šmíd) – Chadim (57. Bednář). Bedřichov: Mašek – Paulík (66. Bednárik), Mareš, Dvořáček (87. Vaněk) – Štěpánek (46. Altrichter), Pojer (33. Havlík), Grepl, Neuwirt (71. Diviš) – Lacina, Novák. Nejlepší hráči: Holický, Skořepa, D. Poul.