První tutovku sice hostující Szabó zazdil, ale vzápětí Mužík zahrál roh na hlavu Brabce, a ten otevřel skóre. Bedřichovská obrana za pár minut znovu zaváhala. Skotar obešel Šánu a zvýšil na 2:0 pro Sapeli.

BEDŘICHOV – SAPELI POLNÁ 2:5
Góly: 14. Diviš, 43. Vorálek - 8. a 19. Brabec, 11. Skotar, 30. a 71. Szabó. Rozhodčí: Fotr. ŽK: 0:2. Diváci: 30. Poločas 2:4. Bedřichov: Šána - Mašek, Mareš, Šaroun, L. Dvořáček (61. Pokorný) - Štěpánek (65. Kolman), Neuwirth, Diviš, Vorálek (65. Grepl), Vaněk (77. Jičínský) - F. Novák. Sapeli Polná: Pokorný - Boháček, Procházka, Reiterman, Barák - Dvořáček, Mužík (80. Padrnos), Přibyl, Brabec (68. Vacek) - Szabó, Skotar.

Bedřichov se sice oklepal a po hezké kombinaci a Divišově „angličanu“ snížil, ale po další chybě defenzivy nabídl Skotar druhý gól Brabcovi.

Čtvrtou pojistku vymyslel opět Skotar, jehož centr tentokrát uklidil za bezmocného Šánu na vzdálenější tyči osamocený Szabó. V závěru poločasu se Bedřichov dostal trochu zpět do hry, Vorálek snížil.

Na začátku druhého dějství měl Sokol navrch, ale do vážnější šance se nedostal. Místo toho neuhlídal brejk a Szabóa, který se štěstím prostřelil domácího brankáře a pojistil tři body.