HERÁLEC – TELČ 0:1

Hosté navázali na skvělý jarní start a už v 2. minutě slavili úvodní gól. Nerad poslal míč do lajny na Janča, který ho hned přichystal před branku a volného Klobasu, a ten nezaváhal. Zanedlouho mohlo být papírovému favoritovi ještě hůře, jenže Jančo zakončil samostatný únik jen do tyčky. Ve zbytku poločasu začali zlobit i Herálečtí. Jednu stoprocentní šanci Misař chytil, další příležitosti skončily nad jeho brankou.

Druhý poločas začal podobně jako ten první. Šancemi hostů. Jančo ale opět orazítkoval brankovou konstrukci, to samé se povedlo i Klobasovi! A pak už to bylo jen na jednu bránu, tu Telčskou. Misař se měl co otáčet, aby hájil nulu, a za přispění obětavých spoluhráčů se mu to nakonec povedlo!

Gól: 2. Klobas. Rozhodčí: Doskočil. ŽK: 2:4. Diváci: 153. Poločas 0:1. Telč: Misař – Párel, Kudláček, Nosek, Všohájek – Novák, Jančo, Matouš (82. Lacko), Klobas (89. Kněžínek) – Nerad, Smejkal.

BEDŘICHOV– HUMPOLEC B 1:2

V první půlce to nebyl moc pěkný fotbal. Domácí sice byli více na míči, ale kompaktní obranný blok humpolecké rezervy nedělal chyby a nenabízel lídrovi žádné možnosti ke skórování. A když už, mával se ofsajd. Na druhé straně mohli hosté jednou udeřit, ale proti byla tyčka Šánovy svatyně. V závěru poločasu se nechal zbytečně vyloučit humpolecký Prokop, který řečnil s rozhodčím.

Po změně stran Bedřichov přesilovku zúročil. Novák zatáhl balon a Pojer nadvakrát překonal Podobu. Místo dalšího náporu domácích se ale začali dostávat do hry oslabení hosté. A za svou aktivitu byli odměněni. Dominikové Alt a Maršík zadělali na překvapení, kterému zkoprnělý Bedřichov nezabránil.

Góly: 47. Pojer – 60. Alt, 71. Maršík. Rozhodčí: Šimek. ŽK: 0:3. ČK: 0:1 (43. Prokop). Diváci: 60. Poločas 0:0. Bedřichov: Šána – Mareš (85. Fuxa), Mašek, Grepl, Pojer – Vaněk (70. Štěpánek), Novák, Göth – Dvořáček (77. Janák), Havlík (63. Neuwirth).

LEŠTINA – KOSTELEC 2:0

Domácí sice vyhráli, ale na hřišti vůbec nezazářili. Kostelec byl sice dobrý na míči, ale nedokázal se dostat úplně do brány. Navíc nastřelil dvě břevna. Leština nedokázala podržet balon, ovšem dvakrát míč za záda Plavce dopravila. Po rohovém kopu soupeře se míče zmocnil Čuřík a přes celé hřiště si to namířil na opačnou stranu, a své sólo zakončil parádně. Stejný hráč poté korunoval výhru střelou do šibenice. Kostelec tak po dobrém výkonu odjel domů s prázdnou.

Góly: 22. a 87. Čuřík. Rozhodčí: Šrámek. ŽK: 1:1. Diváci: 110. Poločas: 1:0. Kostelec: Plavec – Flégr, Fejt, Hrubeš (70. Vavroušek), Procházka, Číhal, Lapeš, Nikodým (87. Doležal), Poul, Zadražil (64. Neděla), Mašek.

TŘEŠŤ – PACOV 4:0

„Povinné“ tři body zůstaly doma, a to zcela zaslouženě. Hned na začátku si pomohli domácí rohovým kopem, který zužitkoval Tausch. Stejný hráč profitoval z dalšího přesného centru před branku, na zadní tyči uklidil míč znovu do sítě – 2:0. Pacovští se snažili hrát fotbal, ale chybovali. Mareš ale nabídnutou šancí pohrdl, penaltu napálil jen do břevna. Mrzet to ale Třešť nemuselo. Ještě do poločasu si narazil míč ve vápně Lovětínský a mazáckým lobem zvýšil na 3:0. Domácí měli dál navrch a mohl přidat další góly, ovšem v koncovce to začalo skřípat. Uspěl až ve druhém poločase Pavel Svoboda, který si navedl míč na střed vápna a parádně zavěsil.

Góly: 2. a 18. Tausch, 33. Lovětínský, 60. P. Svoboda. Rozhodčí: Stehlík. ŽK: 2:0. Diváci: 130. Poločas 3:0. Třešť: Pešta – Kubát (88. Budíček), Novotný, Jan Kříž, Ivan – Nechvátal, Jiří Kříž, Tausch (75. Rod), Lovětínský (46. Klaus) – Mareš (89. Kantor), P. Svoboda (78. Lašan).

DOBRONÍN– KAMENICE N. L. 1:1

Utkání začalo z obou stran opatrně, nikdo nechtěl udělat chybu. Hosté i tak měli po čtvrthodině stoprocentní šanci, ale netrefili branku. Vzápětí měl jasnou tutovku i domácí Pospíchal, avšak také nedal.

Ve druhé půlce Dobronín začal lépe. Hned po pěti minutách nacentroval před branku Horáček a Tomáš Sedláček se hlavou nemýlil. Od té doby ale domácí polevili a Kamenice měla tři gólové šance. Skórovala až po rohu, trefil se Šuranský. Čtvrt hodiny před koncem musel předčasně pod sprchy kamenický Zahradník, ale domácí přesilovku nevyužili, a to i proto, že Tomáš Sedláček, který šel sám na brankáře a udělal mu kličku, se z úhlu trefil jen do boční sítě. „Já si myslím, že remíza zasloužená. Kamenice hrála dobře, útočila, a i když jsme možná měli více šancí, tak dělba bodů je spravedlivá,“ hodnotí kouč Dobronína Jan Chramosta.

Góly: 50. T. Sedláček – 62. Šuranský. Rozhodčí: Rygl. ŽK: 1:5. ČK: 0:1 (74. Zahradník). Diváci: 82. Poločas 0:0. Dobronín: Jonáš – Smejkal, Zamazal, Cink, Laňka – Horáček, Chramosta ml., L. Sedláček, Svoboda – Pospíchal, T. Sedláček.