NOVÁ VES – SAP. POLNÁ 2:1

První půle patřila fotbalistům Nové Vsi, z několika šancí však vytěžila jen jednu branku, na hlavičku Žáka ze 13. minuty byl gólman Polné krátký. Začátek druhého dějství patřil hostům, v 51. minutě vyrovnal Částka. Domácí to probralo a krátce po hodině hry zařídil po krásné kombinační akci rozhodující branku Ondřej Starý, když nadvakrát překonal Pokorného.

Góly: 13. Žák, 63. O. Starý – 51. Částka. Rozhodčí: Porupka. ŽK: 0:2. Diváci: 87. Poločas: 1:0. Nová Ves: Fuksa – Komínek, Krejčí, Havlík, Kuchta – J. Šandera, F. Nečas (86. Ptáček), Žák, M. Novotný (81. J. Nečas) – O. Šandera (60. V. Novotný), O. Starý. Sapeli Polná: Pokorný – Horký, Tržil, Benáček, Boháček (74. Fišer), Flekal, Mezera (69. Padrnos), Dvořáček, Brabec (83. Stejskal), Doucha, Částka. Nejlepší hráči: O. Starý, Žák – Částka.

NÁMĚŠŤ-VÍCENICE - BEDŘICHOV 2:3

Fotbalisté Náměště pokračují v nepřesvědčivých výskledcích. Herně svého soupeře opět převyšovali, ale vstřelit gól je velký problém. Rychle se dostali do vedení, ale soupeř o deset minut později kontroval. Domácí v první půli spálili čtyři sólové nájezdy na brankáře Šánu, Klíma trefil tyč. Po změně stran pak chytalo za Šánu břevno, přesto Durajka dostal favorita z penalty do vedení. Individuální minely pak nahrály Bedřichovu, který rychle otočil duel k vítěznému konci.

Góly: 9. Svoboda, 62. Durajka (PK) - 19. Neuwirth, 68. Novák, 73. Lacina. Rozhodčí: Rosický, ŽK: 1:1. Diváci: 95. Poločas: 1:1. Náměšť-Vícenice: Kováč - Jonák, Čermák, Heres, Nekuda - Rubák, Chlup, Durajka - Šimončič, Svoboda (64. Homola), Klíma (78. Tržil). Bedřichov: Šána – Mareš, Grepl, Zamazal, Dvořáček – Neuwirth, Pojer, Göth (88. Diviš), Vaněk (61. Štěpánek) – Novák (90. Fuxa), Lacina. Nejlepší hráči: Šimončič, Klíma – Šána.