Na gól se čekalo v sobotu na telčském hřišti marně. „My jsme nezačali dobře. První půlku hrál soupeř, ale vyloženou šanci neměl. My jsme hráli až ve druhém poločase. Ale celkově to byl takový slabý fotbal. Bojovný záchranářský zápas, my jsme nehráli to, co jsme chtěli,“ hodnotí kouč Telče Jiří Nerad.

Kostelec, který hraje o záchranu si připsal bod. „V naší situaci je dobrý. Dotáhli jsme se na Mírovku, a co se týká situace s druhou skupinou, tak tam máme pětibodový náskok. Uvidíme, jak budou hrát do konce sezony Nové Syrovice. My ale musíme zabojovat a uhrát si to sami, nejlépe vyhrát doma s Herálcem,“ má jasno kostelecký kouč David Votava.

Ten byl spokojený s výkonem z první pětačtyřicetiminutovky. „Byli jsme lepší, první půlhodinu jsme je přehrávali, ale bohužel Gabrhel svou šanci neproměnil. Ve druhé půlce se ukázalo, v jakém jsme stavu a že šířka kádru a zdravotní stav jsou špatné. Myslím, že remíza je spravedlivá, i když k výhře jsme měli blíž než soupeř. Ale Nikodým trefil z pětadvaceti metrů břevno,“ doplňuje Votava. (vb)