Souboj dvou týmů ze suterénu tabulky byl důležitý. Po výhře prahly oba celky, ale lepší start měli hosté. Lacina se trefil neomylně kolem Misaře, a Černíč vedla. „Myslím, že jsme se na ně dobře připravili. Věděli jsme, že hrají jednoduše, ale my je chtěli pustit trochu do hry, aby to jen nenakopávali. A čekali jsem na chyby. Jedna přišla, a my dali gól,“ těšilo kouče hostů Františka Distela.

Co ho ale netěšilo, byla následná hra jeho týmu. „Přestali jsme hrát. Od té doby jsme se nedostali za půlku. Úplně jsme vyhasli,“ kroutil hlavou kouč Černíče. „A díky té pasivitě měla Telč spousta rohů a trestňáků, a po zásluze i vyrovnala,“ poukazuje na gól Kujala deset minut před přestávkou. „Telč se dokáže dostat do šestnáctky ve více lidech, doplňují to, a jsou nebezpeční. Mají tam pak obrovský tlak, protože to jsou takoví chasníci,“ dodává.

Ve druhé půlce domácí skóre otočili. Za Karpíšova záda se trefil Václav Novák. A pak se ukázal i černíčský Novák, Pavel. „Te nás zmrazil svým nesmyslným faulem na půlce. Zkušený fotbalista, který má už žlutou, tohle nesmí udělat,“ zlobil se Distel.Ale díky parádně zahranému přímáku Čermáka, který vymetl šibenici, se stav zanedlouho srovnal.

Telč ale vyvinula další tlak a Kujal svým druhým gólem v utkání poslal domácí znovu do úprku. S Černíčí to vypadalo zle, než po rychlém kontru nabídl Čermák míč Janouškovi, a ten z voleje trefil remízu. „Myslím, že lidem se to muselo líbit. Padlo šest gólů a remíza je asi spravedlivá, i když pro nás i šťastná,“ dodává kouč hostů.


Načítám tabulku ...