BEDŘICHOV – SAPELI POLNÁ 2:2

V úvodu byli hosté aktivnější a domácí svazovala nervozita, i tak ale mohli jít do vedení. Havlík ale špatnou rozehrávku nepotrestal. Vzápětí udělali minelu zadáci Sokola, a to už se skóre měnilo. Filip Dvořáček nabídl míč na zlatém podnose Padrnosovi – 0:1. Bedřichovští si pak pomohli standardkou. Přímý kop zatočil Lacina přes zeď k tyči, a Hajný se natahoval marně – 1:1.

Uteklo jen šest minut z druhé části a tým Sapeli opět vedl. Dvořáčkův přímák lízl hlavou Doucha a Šána byl bezmocný. Poté hru kouskovaly nepřesnosti a hosté hrozili z brejků, které ale nedotáhli. A přišel trest. Po sérii rohů proskákal míč od Grepla až za záda ležícího Hajného, a derby skončilo dělbou bodů.

Góly: 39. Lacina, 74. Grepl – 17. Padrnos, 51. Doucha. Rozhodčí: Voneš. ŽK: 2:1. Diváci: 130. Poločas 1:1. Bedřichov: Šána – Mašek, Paulík, Mareš, Dvořáček (64. Janák) – Novák, Pojer, Göth (89. Štěpánek), Grepl – Lacina (92. Fuxa), Havlík (74. Neuwirth). Sapeli Polná: Hajný – Doucha, Tržil, Boháček, Barák – Dvořáček, Bambula, Vacek (76. Fišer), Matějíček (62. Mezera) – Padrnos, Částka (70. Vomela). Nejlepší hráči: L. Dvořáček, Lacina – Doucha. (vb)