BOHDALOV – BEDŘICHOV 2:2, 5:3 na penalty

První poločas vyzněl překvapivě pro domácí Bohdalov, střelou z dvaceti metrů se po půlhodině hry prosadil Šimek – 1:0. Ve druhé půli nováček krajského přeboru přidal, jenže v 65. minutě to bylo už 2:0, opět po brance Šimka. Jenže hned za tři minuty Bedřichov snížil brankou Nováka a v 70. minutě bylo po střele Götha vyrovnáno – 2:2. Jelikož další branku už dvě stovky diváků neviděly, došlo na penaltový rozstřel. V něm hosté hned v úvodní sérii selhali, naopak hráči Bohdalova byli stoprocentní a zajistili si postup do dalšího kola krajského poháru.

Góly 33. a 65. Šimek – 68. Novák, 70. Göth. Rozhodčí: Nápravník. ŽK: 1:0. Diváci: 200. Poločas: 1:0. Bohdalov: Mundok (76. Velín) – Z. Novotný, P. Neuman, Skála, A. Fabík – A. Neuman, Šimek, Doležal, Krčál (83. L. Novotný) – Pokorný (56. Křesťan), Boháček (61. P. Fabík). Bedřichov: Šána – Dvořáček, Havlík, Novák, Mašek, Pojer (15. Neuwirth), Grepl, Göth, Lacina, Paulík, Vaněk.

LUKA N. J. - MORAVEC 1:5

Snový vstup do nové sezony zažil moravecký Jiří Svoboda, který čekal na první pohárový gól jen čtyři minuty. Po čtvrthodině docílil druhé branky, a aby toho nebylo na výběr Luk málo, tak chvilku před odchodem do kabin sebral soupeři naději na úspěch úplně, když zkompletoval hattrick. První poločas tak dal ráz celému utkání.

To se po změně stran spíše dohrávalo, ačkoliv celek z I. A třídy potvrzoval, že má kvalitnější kádr. Z pokutového kopu zvýšil vedení Smolík, a za dalších deset minut přidal čtvrtý úspěch Svoboda. O kosmetickou úpravu se v závěru postaral střídající loucký Votava.

Góly: 85. Votava – 4., 15., 40. a 63. Svoboda, 53. Smolík (PK). Rozhodčí: Burian. ŽK: 1:1. Diváci: 60. Poločas 0:3. Luka n. J.: Kanswohl – Čaloud (46. Kucarov), Bratršovský, Čihal (46. Hintnaus), Číhal – Sommer (73. Votava), Horáček, Navrátil, Vařejka (46. Šimek) – Hájek, Kreigsman. Moravec: Lisý – F. Kudiovský, P. Černý, Juračka, Smolík – P. Kudiovský (73. Hanák), Hlushchenko, M. Černý, Chlubna – Svoboda, Broža.

V. BERANOV – PACOV 4:1

Hosté dostali po pádu z „átřídy“ další ránu. Velký Beranov na soupeře nastoupil a brzy ho poslal do vedení kanonýr Ganzwohl. Pak se hra přelévala ze strany na stranu a Pacov vyrovnal. Pomohl mu k tomu domácí Smejkal, který si dal vlastní gól. To ale Beranovské spíše nabudilo. Přišla dvouminutová pasáž, která jim vrátila klid na kopačky. Zásluhu na tom měl Trnka, a vzápětí také Pokorný, který zvýšil na 3:1!

Po obrátce se sice hosté snažili dát kontaktní branku, která by trochu zamotala děj včerejšího mače, ale místo toho přišla definitiva v podobě Ganzwohlova druhého gólů. Velký Beranov tak potvrdil, že v pohárech se mu daří.

Góly: 10. a 65. Ganzwohl, 37. Trnka, 38. Pokorný - 31. Smejkal. Rozhodčí: Niederle. ŽK: 0:1. Diváci: 150. Poločas 3:1. Velký Beranov: Procházka – Křenek, Kovařík, Trnka – Novák, Pokorný (68. Pýcha), Smejkal, R. Kittler – Svoboda, Ganzwohl, Trnka (72. Štumar). Pacov: Kerouš – Bártů (75. Hanek), Pavelec, Dvořák, Pražák – Z. Rybčák, Kučera, Bezemek, D. Přibyl (65. Flígr) – Šimek (62. J. Přibyl), L. Rybčák.