BEDŘICHOV – ŠTOKY 4:1

Skvělý podzim Bedřichova pokračuje. Lídr soutěže se popral s nedalekými Štoky na výbornou, i když v první půlce ještě hosté drželi krok. Novák sice poslal své barvy do vedení, ale deset minut nato neuhlídali domácí Bubna, který skóre dorovnal. Radost ale hostům nevydržel dlouho, protože Novák měl v první půlce přichystaný ještě jeden gólový pokus. Druhá půlka už patřila Sokolu, a to i proto, že Göth přidal brzy pojistku, a vzápětí udeřil ještě Neuwirth, který podtrhl deváté vítězství svého celku.

Góly: 23. a 39. Novák, 55. Göth, 58. Neuwirth – 33. Buben. Rozhodčí: Šimek. ŽK: 2:3. Diváci: 80. Poločas 2:1. Bedřichov: Šána – Mašek (83. Fuxa), Grepl, Paulík, Mareš – Janák (85. Klofáč), Pojer (35. Neuwirth), Göth, Štěpánek – Novák, Tůma (76. Krasimirov).

SVĚTLÁ N. S. – TŘEŠŤ 1:1

Bylo vidět, že ani jeden tým není ve své kůži. Fotbal postrádal přesnost, ale i tak se po půlhodině změnilo skóre. Postaral se o to hostující Herkner. Třešť pak vedení dlouho hlídala, ovšem dvanáct minut před koncem prokázal své střelecké kvality Křikava, který se postaral o remízu.

Góly: 78. Křikava – 33. Herkner. Rozhodčí: Burian. ŽK: 3:2. Diváci: 100. Poločas 0:1. Třešť: Kousal – Nechvátal, J. Svoboda (77. Kubát), Tausch, Doležal – J. Kříž, Krejčí (90. Veselý), Gutwald (71. Kantor), Mareš – P. Svoboda, Herkner.

DOBRONÍN – LEŠTINA 4:2

Tak trochu tradice by se dalo říci. Dobronínští rozjeli zápas velmi dobře, a protože se probudil střelec Tomáš Sedláček, bylo to po 25. minutách už 2:0. Ve druhé části se ale náskok domácích rozplynul. Postarali se o to Piskač s Mišovicem. Leština po hodině hry možná mohla pomýšlet i na výhru, psychicky byly nahoře. Ale to by jí nesměl oslabit po druhém „žlutém“ zákroku Čuřík. V deseti už hosté závěr nezvládli. Hattrick zkompletoval Sedláček a tříbodový zisk ještě zpečetil Pospíchal.

Góly: 18., 25. a 81. T. Sedláček, 83. Pospíchal – 53. Piskač, 61. Mišovic. Rozhodčí: Burza. ŽK: 2:4. ČK: 0:1 (70. Čuřík). Diváci: 80. Poločas 2:0. Dobronín: Kotrba – Smejkal, Zamazal, Cink, Laňka – Horáček (88. L. Sedláček), Svoboda, Novotný, Pospíchal – Chramosta (90. Bořil), T. Sedláček.

TELČ – PACOV 0:0

Zápas o šest bodů nabídl podprůměrný fotbal a velmi málo šancí. V první půlce jednou zahrozili domácí, ale hlavičkový pokus v brance neskončil. Pacov se dostal také do jedné příležitosti, stoprocentní, ale brejk skončil mimo tři tyče. Po změně stran už gólmani moc nepříjemností řešit nemuseli, a tak se body rozdělily.

Rozhodčí: Masopust. ŽK: 1:1. Diváci: 100. Telč: Misař – Nosek, Kadlec, Kujal, Klobas (85. Kadeřábek) – Páral, Jančo, Všohájek, Hejda (61. Novák) – Smejkal, Matouš.

HERÁLEC – KOSTELEC 2:1

Domácí udeřili hned v 5. minutě. Po autovém vhazování se míč dopotácel až před kosteleckou branku, kde ho uklidil do sítě Hamák. Netrvalo to dlouho, a Gabrhel využil své rychlosti, zasekl si míč a prostřelil Tichého. Jenže za pár minut přišel zbytečný faul před šestnáctkou hostů a Cach střelou přes zeď vrátil svým barvám vedení. Ještě do poločasu mohl srovnat Lapeš, ale jeho rána orazítkovala břevno. Herálci poté patřil začátek druhé půlky, měl dvě solidní šance, ale Plavce nepřekonal. Kostelečtí tak byli stále ve hře a zlobili do poslední minuty. Jenže Lapeš ani Gabrhel vyrovnat nedokázali.

Góly: 5. Hamák, 16. Cach – 7. Gabrhel. Rozhodčí: Šrámek. ŽK: 3:3. Diváci: 100. Poločas 2:1. Kostelec: Plavec – Doležal (76. Neděla), Procházka, Lapeš, Vavroušek – Tomášek, Fejt, Gabrhel, Mašek (46. Flégr) – Nikodým (76. Neděla), Zadražil.