I. A TŘÍDA – SK. A

BEDŘICHOV – H. BROD B 2:0

Lídr soutěže si připsal tři body, ale v prvním dějství to neměl rozhodně jednoduché. Lépe si totiž na hřišti počínala hostující rezerva. Tu svíralo jediné. Klid a přesnost v koncovce. Jedna střela skončila na břevně, další šance mimo nebo v dosahu Šány. Bedřichovští tahali za kratší konec a během úvodního poločasu nebezpeční nebyli.

Po obrátce už Bedřichov ožil a brzy z toho bylo vedení. Göth ideálně vyslal do úniku Nováka, který obstřelil Zelenku. To domácí uklidnilo, byli lepší a čtvrt hodiny před koncem nahrál střídající Neuwirt volnému Pojerovi, který nezaváhal. V 83. minutě mohli hosté zápas zdramatizovat, ale Šána nařízenou penaltu chytil.

Góly: 53. Novák, 75. Pojer. Rozhodčí: Landsman. ŽK: 0:3. Diváci: 100. Poločas 0:0. Bedřichov: Šána – Paulík, Mareš, Mašek, Grepl – Pojer, Vaněk (88. Klofáč), Štěpánek (78. Dvořáček), Novák (85. Fuxa) – Havlík (62. Neuwirth), Göth.

DOBRONÍN – PACOV 8:0

Domácí začali náporem, ale své první šance neproměnili. Ovšem v 8. minutě dostal Svoboda ideální pas od Tomáše Sedláčka, položil si brankáře a zavěsil. Po hezkém uvolnění zvýšil Tomáš Sedláček na 2:0, což nakoplo Pacov, který se vrhl do ofenzivy, ale Kraučík svůj tým podržel. A hned z protiútoku udeřil znovu Sedláček. Hosté se dál snažili útočit, ale vzadu měli okénka. Další rychlý výpad skončil centrem Sedláčka a vlastní brankou Dvořáka.

Ve druhé části se Pacovští nezatáhli a hráli dál otevřenou partii, což Dobronínu vyhovovalo. Chramosta se trefil zpoza vápna přesně k tyči, poté zvýšil po rohu Novotný už na šestibrankový rozdíl. To nebylo vše. Tomáš Sedláček završil hattrick a tečku udělal z přímého kopu Mikšíček.

Góly: 8. Svoboda, 27., 30. a 73. T. Sedláček, 32. vlastní Dvořák, 61. Chramosta ml., 70. Novotný, 89. Mikšíček. Rozhodčí: Karlík. ŽK: 1:2. Diváci: 41. Poločas 4:0. Dobronín: Kraučík – Smejkal, Cink, L. Sedláček (82. Hlávka), Novotný – Pospíchal, Svoboda, Štefko, Chramosta ml. (75. Štefka) – Horáček, T. Sedláček (75. Mikšíček).

ŠTOKY – TŘEŠŤ 1:0

První poločas byl vcelku vyrovnaný. Štoky ho odehrály s obrannou taktikou, soupeř byl pohyblivější a nepatrně lepší a vytvořil si dvě gólové šance, ale domácí podržel brankář Uhlíř. A od 18. minuty se dokonce radovali z vedoucí branky. Bošacký si zpracoval balon na penaltě, otočil se a zakončil nekompromisně do šibenice. Po změně stran to opět bylo spíše bojovné utkání s minimem šancí. Hrálo se spíše ve středu hřiště, nebo v obraně domácích, protože Třešť přeci jen chtěla s výsledkem něco udělat, ale Štoky jí nic vážnějšího nedovolily a výsledek 1:0 ubojovaly.

Góly: 18. Bošacký. Rozhodčí: Beneš. ŽK: 2:0. Diváci: 100. Poločas: 1:0. Třešť: Pešta – Kubát, Novotný, Jan Kříž, Jiří Kříž, Lupač, Nechvátal, Ivan (67. Tausch), Gutwald (83. Lašan), Mareš, Herkner (71. Klaus).

TELČ – HUMPOLEC B 4:0

Domácím vyšel nástup a po necelé čtvrthodině si mohli hýčkat už dvoubrankové vedení. Nejprve se míč odrazil k hrajícímu trenérovi Telče Jiřímu Neradovi, který před odkrytou brankou nezaváhal. Zanedlouho navedl Jančo míč na vápno, vystřelil, a s tečovanou střelou nemohl Michut nic dělat. A to nebylo vše. Humpolecká rezerva po půlhodině nezvládla obranný manévr, Michut sice Smejkala za vápnem zbrzdil nedovoleným zákrokem, ale rozhodčí nechal hru pokračovat a Hejda měl snadnou práci – 0:3. Telč měla nahráno a ve druhé půlce se nikam nehnala, čekala na chyby, kterých dělali hosté spoustu. Gólový účet tak podtrhl opět Nerad, který sice trochu krkolomně a nadvakrát, ale Michuta znovu překonal.

Góly: 12. a 62. Nerad, 14. Jančo, 32. Hejda. Rozhodčí: Doskočil. ŽK: 2:1. Diváci: 185. Poločas 3:0. Telč: Misař – Kudláček (78. Smejkal), Nosek, Páral, Kadlec – Nechvátal, Novák (83. Matouš), Smejkal, Jančo – Hejda (75. Lacko), Nerad (66. Klobas).

SVĚTLÁ – KOSTELEC 4:1

V úvodních patnácti minutách byli domácí jasně lepším týmem, ale poté přišel náhodný gól soupeře, a to Světlou utlumilo. Balon totiž propadl mezi obránce a Procházka otevřel skóre. Domácím se ale povedlo srovnat ještě do poločasu. Ve 34. minutě předvedl pěknou individuální akci Rezek. Ještě těsně před poločasem mohli jít i do vedení, ale samostatný únik neproměnili. Po změně stran ale Světlá na soupeře vletěla jak uragán a pořádně ho mlela. Čermák utekl po pravém křídle a zkušeně obstřelil gólmana. Po hodině hry po narážečce poslal pumelici Pešek a zvýšil na 3:1. A na konečných 4:1 dal z dorážky Sobek.

Góly: 34. Rezek, 46. Čermák, 60. Pešek, 74. Sobek – 17. Procházka. Rozhodčí: Soukupová. ŽK: 0:4. Diváci: 150. Poločas: 1:1. Kostelec: Plavec – Plavec, Procházka, Fejt, Hrubeš, Tomášek (23. Poul), Doležal, Lapeš, Číhal (82. Vavroušek), Neděla (65. Flégr), Mašek (72. Nikodým), Zadražil (86. Kružík).