BEDŘICHOV – HERÁLEC 2:2

Domácí začali skvěle. Grepl se uvolnil na křídle, přihrál pod sebe a Göth uklidil míč k tyči. Ale hosté rychle reagovali. Po narážečce se dostal za obranu Skála, a Šána neměl nárok. A po dalších čtyřech minutách už Herálec vedl. Z obrany přišel dlouhý nákop před branku Bedřichova, kde byl nehlídaný Okurka, a ten si věděl s šancí rady. Po půlhodině hry bylo ale opět vyrovnáno. Havlík vyhrál souboj a Grepl na zadní tyči prostřelil heráleckého gólmana.

Ve druhém dějství měly oba týmy po dvou jasných šancích. Domácí Novák šel sám na brankáře, ale neuspěl. Na druhé straně bylo také párkrát domácím horko. A v poslední minutě Bedřichovští nevyřešili úspěšně přečíslení dva na jednoho, a tak se body dělily.

Góly: 7. Göth, 31. Grepl – 11. Skála, 15. Okurka. Rozhodčí: Niederle. ŽK: 2:3. Diváci: 80. Poločas 2:2. Bedřichov: Šána – Paulík, Mareš, Dvořák, Mašek – Vaněk (80. Janák), Štěpánek, Göth, Novák – Grepl, Havlík (46. Neuwirth).

KOSTELEC – MÍROVKA 2:2

Utkání o šest bodů nabídlo první půlku v režii domácích. O první gól se postaral Zadražil střelou z vápna k tyči, poté Mašek hlavičkoval přímo do náruče brankáře, ale své zaváhání napravil v závěru poločasu. To obral o míč obránce, postupoval sám na brankáře Berkyho, a tentokrát už nezaváhal. Hosté v první půlce hrozili jen z nakopávaných balonu a standardek.

Ve druhé půlce měl Kostelec opět navrch, ale místo třetí pojistky přišel nezvládnutý závěr. Několikrát tečvaný balon skončil v síti Plavcovy branky, a netrvalo dlouho a nikým nehlídaný Rásl po rohu vyrovnal!

Góly: 25. Zadrařil, 42. Mašek – 86. Dvořák, 89. Rásl. Rozhodčí: Landsman. ŽK: 0:1. Diváci: 50. Poločas 2:0. Kostelec: Plavec – Vavroušek, Fejt (71. Kružík), Hrubeš, Procházka – Lapeš, Flégr (61. Doležal), Neděla, Zadražil – Mašek, Číhal.

TŘEŠŤ – KAMENICE N. L. 0:4

Domácí neměli šťastný den. O tom, že budou bez bodu, rozhodl už po necelé čtvrthodině Filípek, který do poločasu udeřil ještě jednou, ale to už zvyšoval na 3:0, protože před ním pálil do černého také Hadrava. Třešť si nepomohla ani několikerým střídáním, když na hřiště přišli zkušení borci. Kamenice výsledek hlídala a výhru pojistila trefou Zahradníka.

Góly: 14. a 36. Filípek, 29. Hadrava, 56. Zahradník. Rozhodčí: Krondráf. ŽK: 2:4. Diváci: 100. Poločas 0:3. Třešť: Pešta – Tausch (75. Budíček), Novotný, Jan Kříž, Lašan (46. P. Svoboda) – Nechvátal, Jiří Kříž (79. Rod), Klaus (46. Lovětínský), Gutwald (46. Kubát) – Mareš, Herkner.

DOBRONÍN – TELČ 3:2

Telč v úvodním poločase ukázala, že na jaře má skvělou formu. Hosty poslal do vedení tečovanou střelou Jančo, pak krásnou uličkou vybídl Nerad ke skórování Matouše, a ten střelou na přední tyč zvýšil na 2:0. Domácí měli také šance, ale Tomáš Sedláček si na Misaře nepřišel.

Dobronínský kanonýr navíc na začátku druhé půlky udeřil soupeře při rohovém kopu do žeber, a rozhodčí Invald vytáhl červenou kartu. To byl paradoxně signál pro domácí, že se nevzdají. Telč vypadla totálně z role a jen přihlížela, jak jí oslabený soupeř drtí. A otáčí i skóre!

Zamazal snížil z přímého kopu, pak z dálky napřáhl Svoboda, a ku překvapení všech bylo vyrovnáno. A demolici hostů měl na svědomí znovu Zamazal, který proměnil v 84. minutě pokutový kop!

Góly: 56. a 84. Zamazal (druhý z PK), 71. Svoboda – 16. Jančo, 22. Matouš. Rozhodčí: Invald. ŽK: 1:2. ČK: 1:0 (50. T. Sedláček). Diváci: 150. Poločas 0:2. Dobronín: Jonáš – Smejkal, Zamazal, Cink, Laňka – Horáček (90. Mikšíček), Svoboda, Novotný, Chramosta – Pospíchal (42. Štefko), T. Sedláček. Telč: Misař – Páral, Nosek, Kudláček, Všohájek – Novák, D. Smejkal, Matouš, Nerad (66. Beňo) – Klobas (64. E. Smejkal), Jančo.