DOBRONÍN – KOSTELEC 4:1
Hned na začátku hosté nezvládli situaci, po které Svoboda vyslal Tomáše Sedláčka do vápna, kde byl domácí útočník sražen a Zamazal penaltu proměnil. Dobronín měl další šance, a když Svoboda předvedl další pěknou akci a nabil Horáčkovi, bylo to o dvě branky. Poté začal zlobit i Kostelec a Jonáš měl dvakrát plné rukavice práce, aby zabránil snížení. Hosté se dál snažili, ale také otevírali zadní vrátka, do kterých vtrhl po lajně Chramosta a Tomáš Sedláček měl před odkrytou brankou snadný úkol – 3:0.

Po pěti minutách druhé části už to bylo o čtyři góly. A překvapivě se o to postarali gólmani. Jonáš vykopl míč na polovinu soupeře, Plavec zaváhal a situaci podcenil, a kuriózní gól od dobronínského gólmana byl na světě! Po další čtvrthodině se dočkali i hosté, kdy Mašek korigoval z pokutového kopu.

Góly: 2. Zamazal (PK), 17. Horáček, 40. T. Sedláček, 50. Jonáš – 65. Mašek. Rozhodčí: Pavlas. ŽK: 1:1. Diváci: 77. Poločas 3:0. Dobronín: Jonáš – Smejkal, Zamazal, Novotný, Laňka – Horáček (69. Chalupa), L. Sedláček, Pospíchal, Svoboda – Chramosta, T. Sedláček (86. Sedmík). Kostelec: Plavec – Procházka, Fejt, Hrubeš (46. Vavroušek, 54. Zadražil), Tomášek – Doležal, Lapeš, Flégr, Neděla (78. Kružík) – Gabrhel, Mašek.

BEDŘICHOV – PACOV 3:2
Bývá to někdy nevyzpytatelné, hrát jako lídr proti poslednímu. A tom se přesvědčili i hráči Bedřichova, kteří se na „povinnou“ výhru nad outsiderem tabulky pořádně nadřeli. Do vedení je sice poslal brzy Göth, ale hostům vyšla akce v poslední minutě, takže poločas skončil nerozhodně. Bedřichov byl lepší a po zásluze si vzal díky Marešovi vedení zpět, jenže hosté to nezabalili a Bumálek osm minut před koncem opět manko smazal. Trenérovi Peštálovi ovšem vyšlo střídání. Tůma, který přišel na hřiště až v průběhu druhé části, v závěru rozhodl o tom, že Bedřichov přezimuje na prvním místě!

Góly: 13. Göth, 74. Mareš, 89. Tůma – 45. Z. Rybčák, 82. Bumbálek. Rozhodčí: Půlpán. ŽK: 1:2. Diváci: 80. Poločas 1:1. Bedřichov: Fuxa – Dvořáček, Mašek, Grepl, Mareš – Janák (68. Tůma), Pojer, Göth, Štěpánek (75. Neuwirth) – Lacina (90. Lacina), Novák.

TŘEŠŤ – LEŠTINA 1:4
Třešť se trápí, a nebylo tomu jinak ani v posledním letošním mači. Do něj vstoupila bídně, protože už v 5. minutě nechala udeřit Mišovice. Ten se v první půlce trefil ještě jednou, a to hned po gólu Štrose, takže do kabin se šlo za rozhodnutého stavu. Leština byla na koni a Čuřík zasadil ještě jednu ránu. Porážku korigoval Mareš.

Góly: 86. Mareš – 5. a 42. Mišovic, 41. Štros, 64. Čuřík. Rozhodčí: Kubeš. ŽK: 1:1. Diváci: 65. Poločas 0:3. Třešť: Pokorný – J. Svoboda (46. Hartl), Tausch, Doležal (60. Ivan), J. Kříž – Krejčí (81. M. Kříž), Gutwald (72. Novotný), Mareš, Kubát (28. Budíček) – Kantor, Lašan.

TELČ – KAMENICE 2:3
O obraty nebyla nouze. První půlku vyhráli díky Hadačovi hosté, ale domácím se vydařil nástup do té druhé. Milan Chalupa srovnal a než se stačila favorizovaná Kamenice rozkoukat, bylo to díky Smejkalovi už 2:1. Bohužel i Telč se uspokojila a začala bát o výsledek, čehož litovala. Melzoch skóre dorovnal a v samotném závěru podtrhl špatnou první půlku sezony ze strany domácích Houser, který rozhodl o importu tří bodů na Pelhřimovsko.

Góly: 51. M. Chalupa, 54. Smejkal – 30. Hadač, 62. Melzoch, 88. Houser. Rozhodčí: Soukupová. ŽK: 2:0. Diváci: 100. Poločas 0:1. Telč: Vašina – Nosek, Smejkal, Všohájek, Kujal – Jančo, Novák, Matoušek, Kadeřábek – M. Chalupa (63. Žákovský), Hejda.