DOBRONÍN – H. BROD B 4:2
Dobronínští doma potvrdili roli favorita, i když po půlhodině hry museli dotahovat jednobrankové manko. To překonal Kotrbu hostující Karlík. Ještě před tím byl vyloučen domácí Lukáš Sedláček, který se na lavičce dožadoval zapískání penalty a po urážlivých výrazech uviděl červenou kartu. Brodská rezerva pak přišla o nadějný výsledek během pár minut. Nejdříve vyrovnal Svoboda, aby po chvilce otočil kormidlem Tomáš Sedláček.

Ve druhé části měli domácí šance zápas rozhodnout, ale až po hodině hry jim dodal klid svou druhou trefou Tomáš Sedláček. V závěru pak ještě zvýraznil výhru Horáček, ale poslední slovo si nakonec vzal hostující Suk. Jeho gól ale znamenal jen kosmetickou úpravu výsledku.

Góly: 39. Svoboda, 42. a 60. T. Sedláček, 82. Horáček – 33. Karlík, 89. Suk. Rozhodčí: Soukupová. ŽK: 1:1. ČK: 1:0 (22. L. Sedláček – hráč ze střídačky). Diváci: 100. Poločas 2:1. Dobronín: Kotrba – Smejkal, Zamazal, Cink, Laňka – Horáček (83. Diňa), Novotný (81. Bořil), Pospíchal, Svoboda – Chramosta, T. Sedláček.

BEDŘICHOV – KAMENICE N. L. 3:2
První půlhodina sice přinesla několik šancí na obou stranách, ale gólmani žádný míč za svá záda nepustili. Střelce nastartoval až kamenický Petr Zahradník, ovšem jeho tým se dlouhou dobu z vedení neradoval. Hned po rozehrání se dostali do útoku domácí a Novák se postaral o vyrovnání.

Po změně stran pokračoval vyrovnaný boj a Bedřichovským se povedlo skóre otočit. Opět v tom měl prsty Novák. Kamenice ale také přispěchala s odpovědí. Po dalších deseti minutách se trefil Hadač. Když už to vypadalo, že se zrodí remíza, tak v 86. minutě rozjásal domácí Lacina. Kameničtí se v závěru snažili o zisk bodu, ale Šána jim to překazil.

Góly: 33. a 65. Novák, 86. Lacina – 32. P. Zahradník, 75. Hadač. Rozhodčí: Dvořák. ŽK: 2:2. Diváci: 100. Poločas 1:1. Bedřichov: Šána – Paulík, Mašek, Mareš, Vaněk (64. Štěpánek) – Pojer, Göth, Grepl, Novák – Lacina (88. Neuwirth), Tůma (69. Janák).

Silnice do Větrného Jeníkova se uzavřela

TELČ – MÍROVKA 4:0
Hosté měli za celý zápas jedinou střelu na branku, takže se hrálo jen podle not Telče. Ta byla na rozdíl od soupeře směrem dopředu aktivní a nebezpečná, a dočkala se i odměny. Jančo poslal míč za obranu, kam si naběhl Hejda, který bodlem propálil Berkyho. Uklidňující druhý gól slavili domácí po penaltě. Hejda totiž pláchl znovu bekům, udělal gólmanovi kličku, ten ho srazil a následný pokutový kop proměnil Beňo.

Druhá půlka byla podobná. Telč byla lepší a přidala další dva góly. Nejdříve Smejkal nahrál pod sebe Hejdovi, a ten střelou na zadní tyčku nedal Berkymu šanci. Zaslouženou výhru Telče pak korunoval po Hejdově nabídce Švec.

Góly: 23. a 59. Hejda, 43. Beňo (PK), 84. Švec. Rozhodčí: Dvořák. ŽK: 0:1. Diváci: 200. Poločas 2:0. Telč: Vašina – Nosek, Beňo, Novák (30. Kadeřábek), Páral – D. Smejkal, Všohájek, Klobas (61. E. Smejkal), Hejda – Jančo (75. Švec), Matouš (68. Havlík).

TŘEŠŤ – KOSTELEC 3:0
První poločas byli lepší domácí fotbalisté, i když do vyložené šance se dlouho dostat nemohli. Kostelecká obrana pracovala spolehlivě, takže půlhodina byla bez gólovky. Až pak Třešti vyšla kombinace, na jejímž konci byl Pavel Svoboda, který přehodil gólmana. Po dalších dvou minutách se domácí vytáhli do útoku, donutili hosty chybovat a Herkner měl snadnou práci dopravit míč do branky. Kostelečtí to zkoušeli hlavně ze standardních situací, kde byl nebezpečný Fejt, ovšem snížení se nezrodilo.

Ve druhé části byla vidět větší snaha od hostů, kteří ale neměli nabito ostrými. Jejich šance vyzněly do prázdna. Ovšem i Třešť byla nebezpečná a nakonec se dočkala třetí trefy. Svobodu fauloval stoper hostů ve vápně a Krejčí penaltu bezpečně proměnil.

Góly: 31. P. Svoboda, 33. Herkner, 67. Krejčí (PK). Rozhodčí: Jílek. ŽK: 1:3. Diváci: 120. Poločas 2:0. Třešť: Kousal (84. Pokorný) – Tausch, J. Svoboda, Kubát, Novotný – Nechvátal, Ivan (81. Hartl), Krejčí, Gutwald (62. Kantor) – Herkner (74. Pöndl), P. Svoboda (88. Budíček). Kostelec: Žatečka – Tomášek, Hrubeš (66. Šmahel), Procházka, Kružík – Zadražil, Lapeš, Fejt, Vavroušek (69. Neděla) – Poul, Čekal (63. Číhal).

Odborná porota při hodnocení mrkvanců. Letos se přihlásilo sedmatřicet soutěžících.
OBRAZEM: V Polné hrála prim mrkev