SAPELI POLNÁ - SPEŘICE 2:3

Na začátku bylo k vidění několik šancí, více jich měli domácí, ale speřický gólman Duben byl proti změně skóre. To zajistil až hostující Vlček, který potrestal chybu domácí defenzivy. Po změně stran hosté utekli na rozdíl dvou gólů. Nehlídaný Holenda ml. nedal Hajnému šanci. Sapeláci to nezabalili. Padrnos vybídl ke skórování Dvořáčka – 1:2. Za dalších pět minut se ale dostal do šance šikovný Soukup, a Speřice měly opět blíže ke třem bodům. A přestože Dvořáček čtvrt hodiny před koncem znovu snížil a domácí ještě měli šance na vyrovnání, tak bodovat v posledním kole sezony se jim nepovedlo.

Góly: 65. a 75. Dvořáček - 22. Vlček, 58. J. Holenda ml., 70. Soukup. Rozhodčí: Škorpík. ŽK: 3:1. Diváci: 55. Poločas 0:1. Sapeli Polná: Hajný - Flekal, Tržil, Benáček, Barák (57. Boháček) - Vacek (67. Stejskal), Doucha, Fišer, Dvořáček - Částka (70. Adamec), Padrnos. Speřice: Duben – Boček (46. Eremiáš), D. Moravec, M. Pohan st., Štěpánek - Holednda ml., Vlček, Jančík, J. Moravec – Soukup (82. Linhart), M. Pohan ml. (89. Maděra). Nejlepší hráči: Flekal, Dvořáček – Jančík, Soukup.