SAPELI POLNÁ – ŽIROVNICE 2:0

Na začátku pálil ostře žirovnický Vodáček, Hajný střelu vyrazil a dorážka už mezi tři tyče nevedla. S postupem času se začalo hrát více podle Polné. Padrnos to zkoušel po rychlé otočce, ale minul. Tentýž hráč opět zaměstnal obranu hostů o chvíli později, ale již překonaného Švece zastoupili jeho spoluhráči. V závěru poločasu to po Dvořáčkově trestňáku v ochozech jen zahučelo, skóre neotevřel ani v dobré šanci Částka, který si vylámal zuby na Švecovi.

Druhá půlka začala zhurta. Rychlá akce Varhaníka a Dvořáčka skončila u Padrnose, a ten už se nemýlil. Netrvalo dlouho a domácí slavili podruhé. Na konci kombinace stáli nahrávající Padrnos a skórující Částka. Žirovnice to nevzdala a Hajný musel několikrát lapit nebezpečné projektily soupeře. Pojistku pak mohl přidat Flekal, ale mezi tři tyče míč nevměstnal.

Góly: 47. Padrnos, 54. Částka. Rozhodčí: Rygl. ŽK: 5:6. Diváci: 60. Poločas 0:0. Sapeli Polná: Hajný - Flekal, Tržil, Boháček, Barák (82. Mezera) - Bambula, Doucha, Varhaník (69. Brabec), Dvořáček - Padrnos (60. Adamec), Částka (84. Fišer). Žirovnice: Švec - Vodáček, Cajz, Staněk (65. Drechsler), Knotek (82. V. Rušil) - Svoboda (82. M. Rušil), Dýnek, Kořínek (82. Tolkner), Vaš - Rozporka, Houška (54. Hřebecký). Nejlepší hráči: Hajný, Padrnos, Dvořáček.