SAPELI POLNÁ – PELHŘIMOV 0:0

V prvním dějství měli více ze hry hosté, ale jejich pokusy vždy kryl gólman Pokorný. Sapeláci spoléhali na konsolidovanou defenzivu a nějaký ten brejk, ovšem Částka v dobré pozici minul.

Ve druhé části se hrál otevřený fotbal a do šancí se dostaly oba celky, jenže bez efektu. V závěrečné dvacetiminutovce se nadechl k náporu lídr, ale k vážnějšímu ohrožení domácí svatyně se přes obranný val nepropracoval.

Rozhodčí: Voneš. ŽK: 1:1. Diváci: 60. Sapeli Polná: Pokorný – Flekal, Tržil, Benáček, Bambula - Dvořáček, Fišer, Brabec, Horký – Částka, Padrnos. Pelhřimov: Holický – Skořepa, Kordík, Naniaš, Homolka – Kostroun, Mazanec (73. Fikar), D. Poul, V. Poul – Mazač, Chadim (85. Bednář). Nejlepší hráči: Fišer, Pokorný – Naniaš.

NOVÁ VES – BEDŘICHOV 2:2

Hráči Nové Vsi začali podzimní rozlučku zostra, hned ve 2. minutě utekl po pravé lajně Jan Šandera, jehož centr dotlačil do branky Václav Novotný. Bedřichov pak zahodil dvě tutovky a Jan Šandera z otočky trestal – 2:0. Jenže ve 35. minutě snížil po rychlém přečíslení Dvořáček a za další dvě minuty vyrovnal Lacina – 2:2. Po změně stran už další branka nepadla, body se tak dělily.

Góly: 2. V. Novotný, 15. Jan Šandera – 35. Dvořáček, 37. Lacina. Rozhodčí: Pojezný. ŽK: 1:2. Diváci: 115. Poločas: 2:2. Nová Ves: Fuksa – Josef Šandera, Krejčí (46. M. Novotný), Havlík, Kuchta – Jan Šandera, F. Nečas, Žák, Komínek (72. Ptáček) – O. Starý, V. Novotný. Bedřichov: Šána – Mašek, Paulík, Dvořáček - Mareš, Grepl – Novák, Göth (72. Štěpánek), Diviš (90. Fuxa), Neuwirth (66. Vaněk) – Lacina (88. Altrichter). Nejlepší hráči: Jan Šandera, O. Starý – Lacina.